Seniorzy Płomienia rozpoczynają okres przygotowawczy do rundy wiosennej Ligi Okręgowej. Decyzją Zarządu nowym Trenerem drużyny będzie Adrian Mrózek.

Decyzją Zarządu LKS Płomień Limanowa Trenerem Seniorów od 1 lutego jest pan Adrian Mrózek. Funkcje te pełnił będzie conajmniej do końca rundy wiosennej z opcją przedłużenia na kolejną rundę.

Adrian Mrózek jako zawodnik jest wychowankiem Harnasia Tymbark. Później grał w juniorach MKS Limanovia i SMS Kraków. W seniorskiej piłce grał w zespołach: LKS Rupniów, Tarnavia Tarnawa i na poziomie IV ligi KS Tymbark, Orkan Szczyrzyc i Sokół Słopnice (aktualnie V liga).

Trener Adrian posiada licencję UEFA A.

Pracę Trenerską rozpoczął w 2014 roku. Prowadził następujące kluby: Tarnavia Tarnawa (grupy młodzieżowe i seniorzy) LKS Rupniów (awans do ligi okręgowej, grupy młodzieżowe i seniorzy), APMT Limanowa, MKS Limanovia (juniorzy młodsi i młodziki). Odnosi spore sukcesy w pracy z młodzieżą m.in awans Juniorów Młodszych Limanovii do Małopolskiej Ligi Juniorów. Mistrzostwo Małopolski z Młodzikami Limanovii. Zdobywa znaczne osiągnięcia w AP Mam Talent z drużyną z rocznika 2013.
Odbył staże Trenerskie w Puszczy Niepołomice oraz Górniku Zabrze.

Decyzją Zarządu Trenerem Seniorów został wybrany Adrian Mrózek. Do prowadzenia drużyny zgłosiło się pięciu kandydatów, oprócz nich Zarząd rozmawiał z trzema Trenerami. Wybór Adriana na Trenera pierwszego zespołu uważamy za najlepszą z możliwych opcji. Witamy w Płomieniu młodego szkoleniowca i wierzymy, że poradzi sobie z mobilizacją zespołu i odpowiednim przygotowaniem do rundy wiosennej.

Prezes Lks Płomień Limanowa Mirosław Twaróg

Seniorzy Płomienia rozpoczęli okres przygotowawczy w piątek 3 lutego. Przed drużyną ponad 2 miesiące przygotowań do rundy wiosennej. Zapraszamy na treningi i mecze sparingowe wszystkich chętnych do dołączenia do Seniorów Płomienia.

czytano 588 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video