W połowie listopada zakończyliśmy blisko dwuletnią współpracę z Trenerem Skrzatów i Smerfów - Aleksandrem Kożuchem.Trenerze dziękujemy za pracę w grupach młodzieżowych LKS Płomień.

Aleksander Kożuch podjął się pracy w LKS Płomień po powrocie z Krakowa i pracy w klubie Nadwiślan Kraków.  Rozpoczął swoją działalność w najmłodszej kategorii czyli w Skrzatach w październiku 2020 roku. Był to ciężki czas pandemiczny i trudno było o nabór do tej drużyny. Dopiero po kilku treningach zawiązała się liczna grupa. Regularne zajęcia i mecze sparingowe doprowadziły do większego zainteresowania i utworzenia kolejnej grupy czyli Smerfów. Grupy naborowej w której uczestniczyli jeszcze młodsi zawodnicy. Aleksander Kożuch miał bardzo dobry kontakt z rodzicami, a frekwencja na zajęciach była bardzo dobra. W 2021 roku znalazł się na trzecim stopium podium w Plebiscycie na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w kategorii Trener drużyn Młodzieżowych. 

Dziękujemy Trenerowi za pracę w najmłodszych drużynach LKS Płomień. Współpraca wyglądała bardzo dobrze, a zajęcia Trenera Alka były prowadzone profesjonalne. Dzieci słuchały Trenera i potrafiły na treningach być bardzo skoncentrowane. Decyzja o zakończeniu pracy w Płomieniu podjęta była przez wzgląd na bliskich i konieczność poświęcenia większej ilości czasu dla swojej rodziny. Szanujemy tą decyzję i kibicujemy Trenerowi Aleksandrowi w dalszej karierze piłkarskiej, trenerskiej i przede wszystkim życzymy zdrowia i wielu wspaniałych chwil dla Niego i rodziny.

Prezes Lks Płomień Limanowa Mirosław Twaróg

Drużyny Skrzatów i Smerfów po rezygnacji Aleksandra Kożucha zyskały nowego Trenera, którym jest Mateusz Łątka. Zajęcia odbywają się regularnie we wtorki oraz czwartki na Sali przy ZSP nr. 4 w Limanowej oraz w okresie letnim na Orliku przy Szkole.

czytano 499 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video