W sobotę rozpoczęły się rozgrywki w Turnieju Charytatywnym dla Stanisława Pietrygi organizowanego przez LPPN. Zapraszamy na relację w kategorii Młodzików.

W Turnieju Młodzików udział wzięło dziesięć zespołów podzielonych na trzy grupy. Mecze trwały po 10 minut do fazy półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły z grupy A i najlepszy zespół z Grupy B i C. Płomień wystawił dwa zespoły.

Kadra Płomienia Limanowa:

  1. Grzegorz Kiklica
  2. Gabriela Franczak
  3. Przemysław Giza
  4. Kamil Giza
  5. Konrad Matras
  6. Sebastian Myszka
  7. Maciej Puch
  8. Arkadiusz Kulpa
  9. Jakub Janik

Opiekun drużyny: Artur Janik

Kadra Płomień II Limanowa:

  1. Krystian Florek
  2. Dominik Wydra
  3. Arkadiusz Mrowca
  4. Marcel Stanisz
  5. Borys Bolanowski
  6. Michał Sułkowski
  7. Krystian Bukowiec

Relacja z meczy Płomień I Limanowa (Grupa A)

LKS Rupniów - Płomień Limanowa 0:1

Bramka dla Płomienia:

  • 0:1 (5') Konrad Matras

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Sebastian Myszka, Maciej Puch, Konrad Matras, Jakub Janik oraz Arkadiusz Kulpa, Przemysław Giza, Kamil Giza, Gabriela Franczak;


Płomień Limanowa - Ostra Olszówka Y 1:0

Bramka dla Płomienia: 

  • 1:0 (5') Konrad Matras

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Sebastian Myszka, Maciej Puch, Konrad Matras, Jakub Janik oraz Arkadiusz Kulpa, Przemysław Giza, Kamil Giza, Gabriela Franczak;


Płomień Limanowa - AP 3 Limanovia 0:4

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Sebastian Myszka, Maciej Puch, Konrad Matras, Jakub Janik oraz Arkadiusz Kulpa, Przemysław Giza, Kamil Giza, Gabriela Franczak;


Pozostały wyniki:

AP Limanovia - Ostra 1:1;


TABELA Grupa A
MiejsceDrużyna   Mecze   PKT   BB  
1 AP Limanovia 3 3 7 15:1
2 Płomień Limanowa 3 6 2:4
3 Ostra Olszówka Raba Niżna Y 3 4 9:2
4 LKS Rupniów 3 0 0:19

 Rupniów - AP Limanovia 0:10; Rupniów - Ostra 0:8;

Relacja z meczy Płomień II Limanowa (Grupa B):

Płomień II Limanowa - AP 1 Limanovia 0:0

Skład Płomienia: Krystian Florek - Borys Bolanowski, Krystian Bukowiec, Michał Sułkowski, Dominik Wydra oraz Marcel Stanisz, Arkadiusz Mrowca;


Płomień II Limanowa - Sokół Słopnice 0:8

Skład Płomienia: Krystian Florek - Borys Bolanowski, Krystian Bukowiec, Michał Sułkowski, Dominik Wydra oraz Marcel Stanisz, Arkadiusz Mrowca;


Pozostałe wyniki:

AP Limanovia - Sokół 0:0;


TABELA Grupa B
MiejsceDrużyna   Mecze   PKT   BB  
1 Sokół Słopnice 2 4 8:0
2 AP Limanovia 1 2 2 0:0
3 Płomień Limanowa 2 1 0:8

PÓŁFINAŁY

Płomień Limanowa - AP Limanovia II 0:2

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Sebastian Myszka, Maciej Puch, Konrad Matras, Jakub Janik oraz Arkadiusz Kulpa, Przemysław Giza, Kamil Giza, Gabriela Franczak;


AP Limanovia 3 - Sokół Słopnice 2:0


Mecz o 3 Miejsce:

Sokół Słopnice - Płomień Limanowa 5:0

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Sebastian Myszka, Maciej Puch, Konrad Matras, Jakub Janik oraz Arkadiusz Kulpa, Przemysław Giza, Kamil Giza, Gabriela Franczak;


Finał

AP Limanovia 3 - AP Limanovia 2 0:1

Końcowa Kolejność Turnieju:

  1. AP Limanovia 2
  2. AP Limanovia 3
  3. Sokół Słopnice
  4. Płomień Limanowa
  • Król Strzelców: Jakub Kaim (Sokół Słopnice)
  • Najlepszy Bramkarz: Adrian Leśniak (Limanovia 2)

Więcej o turnieju na stronie Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej

Gratulujemy obu drużynom Płomienia dobrych występów. Dziękujemy za wsparcie zbiórki na chorego Stanisława!

czytano 1418 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video