Zapraszamy na relację z czwartego zjazdu Deichmann Minimistrzostw 2018 w Nowym Sączu. Na początku maja wszystkie drużyny zgłoszone zagrały swoje spotkania.

U-13 MŁODZIKI

Polska - Paragwaj 2:0 (1:0)

  • 1:0 Arkadiusz Kulpa, asysta: Sebastian Myszka
  • 2:0 Arkadiusz Kulpa

Skład Polski: Grzegorz Kiklica - Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Kulpa, Dominik Wydra oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Borys Bolanowski, Gabriela Franczak, Arkadiusz Mrowca;

Polska - Holandia 1:1 (0:1)

Bramka dla Polski: 

  • 1:1 Arkadiusz Kulpa, asysta: Konrad Matras

Skład Polski: Grzegorz Kiklica - Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Kulpa, Dominik Wydra oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Borys Bolanowski, Gabriela Franczak, Arkadiusz Mrowca;

Polska - Chile 3:2 (1:1)

Bramki dla Polski:

  • 1:1 Arkadiusz Kulpa, asysta: Borys Bolanowski
  • 2:1 Arkadiusz Kulpa, asysta: Jakub Janik
  • 3:1 Konrad Matras, asysta: Arkadiusz Kulpa

Skład Polski: Grzegorz Kiklica - Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Kulpa, Dominik Wydra oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Borys Bolanowski, Gabriela Franczak, Arkadiusz Mrowca;


U - 11 ORLIKI

Ekwador - USA 2:0 (1:0)

Bramka dla Ekwadoru:

  • 1:0 Szymon Matras, asysta: Bartłomiej Ryś
  • 2:0 Bartłomiej Ryś, asysta: Maciej Szewczyk

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Paweł Malec, Szymon Matras, Maksymilian Dara, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik, Bartłomiej Smoter, Maciej Szewczyk;

Ekwador - Słowenia 1:2 (1:1)

  • 1:1 Maciej Szewczyk, asysta: Szymon Matras

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Paweł Malec, Szymon Matras, Maksymilian Dara, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik, Bartłomiej Smoter, Maciej Szewczyk;

Ekwador - Albania 0:3 (0:2)

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Paweł Malec, Szymon Matras, Maksymilian Dara, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik, Bartłomiej Smoter, Maciej Szewczyk;

Wenezuela - Chorwacja 0:7 (0:1)

Skład Wenezueli: Robert Ślusarczyk - Mateusz Myszka, Jakub Kuna, Damian Fikipek, Karol Frączek, Filip Bubula;

Wenezuela - Andora 4:3 (4:0)

Bramki dla Wenezueli:

  • 1:0 Filip Bubula
  • 2:0 Filip Bubula
  • 3:0 Jakub Kuna
  • 4:0 Mateusz Myszka

Skład Wenezueli: Robert Ślusarczyk - Mateusz Myszka, Jakub Kuna, Damian Fikipek, Karol Frączek, Filip Bubula;

Wenezuela - Kamerun 0:7 (0:3)

Skład Wenezueli: Robert Ślusarczyk - Mateusz Myszka, Jakub Kuna, Damian Fikipek, Karol Frączek, Filip Bubula;


U - 9 ŻAKI

Polska - Anglia 1:0 (0:0)

Bramka dla Polski:

  • 1:0 Franciszek Zelek

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Kacper Wilczek, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

Polska - Kamerun 6:2 (3:0)

Bramki dla Polski:

  • 1:0 Igor Trzópek, asysta: Antoni Bałaziński
  • 2:0 Antoni Bałaziński, asysta: Igor Trzópek
  • 3:0 Igor Trzópek, asysta: Antoni Bałaziński
  • 4:0 Mateusz Zimniewski, asysta: Marcin Bieda
  • 5:0 Marcin Bieda
  • 6:0 Mateusz Zimniewski, asysta: Julia Matras

Skład Polski: Piotr Stanisz - Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter oraz Antoni Bałaziński, Kacper Wilczek, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Marcin Bieda;

Polska - Maroko 5:1 (2:0)

Bramki dla Polski:

  • 1:0 Mateusz Zimniewski
  • 2:1 Franciszek Zelek
  • 3:1 Igor Trzópek
  • 4:1 Antoni Bałaziński
  • 5:1 Igor Trzópek

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Kacper Wilczek, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

czytano 86 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video