Zapraszamy na relację z drugiego zjazdu Deichmann Minimistrzostw w Nowym Sączu, który odbył się dwudziestego drugiego kwietnia.

Relacja z meczy 22 kwietnia 2018:

U-13 MŁODZIKI

Polska - Nigeria 0:4 (0:1)

Skład Polski: Grzegorz Kiklica - Arkadiusz Mrowca, Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Kulpa oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Borys Bolanowski, Dominik Wydra, Gabriela Franczak;

Polska - Finlandia 0:7 (0:3)

Skład Polski: Grzegorz Kiklica - Arkadiusz Mrowca, Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Kulpa oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Borys Bolanowski, Dominik Wydra, Gabriela Franczak;

Dania - Polska 2:1 (1:1)

Bramka dla Polski:

  • 0:1 Arkadiusz Kulpa, asysta: Jakub Janik

Skład Polski: Grzegorz Kiklica - Arkadiusz Mrowca, Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Kulpa oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Borys Bolanowski, Dominik Wydra, Gabriela Franczak;


U - 11 ORLIKI

Dania - Ekwador 0:1 (0:1)

Bramka dla Ekwadoru:

  • 0:1 Jakub Domiter, asysta: Szymon Matras

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Sebastian Wiewiórski, Maksymilian Dara, Szymon Matras, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik oraz Bartłomiej Smoter, Maciej Szewczyk, Paweł Malec;

Ekwador - Włochy 2:5 (1:2)

Bramki dla Ekwadoru:

  • 1:2 Paweł Malec, asysta: Bartłomiej Ryś
  • 2:4 Paweł Malec, asysta: Maciej Szewczyk

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Sebastian Wiewiórski, Maksymilian Dara, Szymon Matras, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik oraz Bartłomiej Smoter, Maciej Szewczyk, Paweł Malec;

Ekwador - San Marino 0:9 (0:6)

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Sebastian Wiewiórski, Maksymilian Dara, Szymon Matras, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik oraz Bartłomiej Smoter, Maciej Szewczyk, Paweł Malec;

Wenezuela - Jamajka 1:8 (1:4)

Bramka dla Wenezueli:

  • 1:4 Filip Bubula

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Kacper Antkiewicz, Damian Filipek, Krystian Golonka, Michał Trojanowski, Filip Bubula oraz Karol Frączek, Bernard Bieda, Robert Ślusarczyk, Jakub Kuna;

Wenezuela - Chile 0:10 (0:5)

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Kacper Antkiewicz, Damian Filipek, Krystian Golonka, Michał Trojanowski, Filip Bubula oraz Karol Frączek, Bernard Bieda, Robert Ślusarczyk, Jakub Kuna;

Wenezuela - Wegry 0:5 (0:2)

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Kacper Antkiewicz, Damian Filipek, Krystian Golonka, Michał Trojanowski, Filip Bubula oraz Karol Frączek, Bernard Bieda, Robert Ślusarczyk, Jakub Kuna;


U - 9 ŻAKI

Polska - Wenezuela 3:1 (2:0)

Bramki dla Polski:

  • Antoni Bałaziński
  • Igor Trzópek
  • Igor Trzópek

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Kacper Wilczek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

Polska - Argentyna 4:0 (1:0)

Bramki dla Polski:

  • Igor Trzópek
  • Igor Trzópek
  • Julia Matras
  • Marcin Bieda

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Kacper Wilczek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej 5:1 (2:0)

  • Igor Trzópek
  • Igor Trzópek
  • Marcin Bieda 
  • Marcin Bieda
  • Antoni Bałaziński

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Kacper Wilczek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

Rozgrywki Deichmann potrwają do 10 czerwca.

czytano 263 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video