Zapraszamy na relację z trzeciego zjazdu Deichmann Minimistrzostw Nowy Sącz. W rozgrywkach zagrały wszystkie drużyny Płomienia zgłoszone do rozgrywek

Relacja z meczy 28 kwietnia 2018:

U-13 MŁODZIKI

Polska - Anglia 0:2 (0:1)

Skład Polski: Borys Bolanowski - Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Mrowca oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Dominik Wydra, Gabriela Franczak;

Brazylia - Polska 1:6 (0:3)

Bramki dla Polski: 

  • 0:1 Konrad Matras, asysta: Dominik Wydra
  • 0:2 Konrad Matras, asysta: Dominik Wydra
  • 0:3 Konrad Matras
  • 0:4 Jakub Janik, asysta: Marcel Staniszewski
  • 1:5 Jakub Janik, asysta: Konrad Matras
  • 1:6 Jakub Janik, asysta: Konrad Matras

Skład Polski: Borys Bolanowski - Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Mrowca oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Dominik Wydra, Gabriela Franczak;

Polska - Hiszpania 0:4 (0:2)

Skład Polski: Borys Bolanowski - Konrad Matras, Sebastian Myszka, Jakub Janik, Arkadiusz Mrowca oraz Dawid Matras, Marcel Stanisz, Dominik Wydra, Gabriela Franczak;


U - 11 ORLIKI

Ekwador - Holandia 1:7 (1:3)

Bramka dla Ekwadoru:

  • 1:3 Szymon Matras

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Sebastian Wiewiórski, Paweł Malec, Szymon Matras, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik, Bartłomiej Smoter,

Francja - Ekwador 3:0 (1:0)

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Sebastian Wiewiórski, Paweł Malec, Szymon Matras, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik, Bartłomiej Smoter,

Peru - Ekwador 7:0 (5:0)

Skład Ewadoru: Szymon Rozum - Bartłomiej Ryś, Sebastian Wiewiórski, Paweł Malec, Szymon Matras, Jakub Domiter oraz Jarosław Ubik, Bartłomiej Smoter,

Wenezuela - Nigeria 0:4 (0:2)

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Piotr Kaim, Paweł Kaim, Filip Bubula, Bernard Bieda, Krystian Golonka oraz Karol Frączek, Robert Ślusarczyk, Michał Trojanowski, Kacper Antkiewicz;

Wenezuela - Australia 0:2 (0:1)

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Piotr Kaim, Paweł Kaim, Filip Bubula, Bernard Bieda, Krystian Golonka oraz Karol Frączek, Robert Ślusarczyk, Michał Trojanowski, Kacper Antkiewicz;

Wenezuela - Nowa Zelandia 2:2 (2:0)

Bramki dla Wenezueli:

  • 1:0 Filip Bubula
  • 2:0 Filip Bubula

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Piotr Kaim, Paweł Kaim, Filip Bubula, Bernard Bieda, Krystian Golonka oraz Karol Frączek, Robert Ślusarczyk, Michał Trojanowski, Kacper Antkiewicz;

Kanada - Wenezuela 3:2 (2:1)

Bramki dla Wenezueli:

  • 0:1 Piotr Kaim
  • 1:2 Filip Bubula

Skład Wenezueli: Mateusz Myszka - Piotr Kaim, Paweł Kaim, Filip Bubula, Bernard Bieda, Krystian Golonka oraz Karol Frączek, Robert Ślusarczyk, Michał Trojanowski, Kacper Antkiewicz;


U - 9 ŻAKI

Polska - Urugwaj 4:2 (4:0)

Bramki dla Polski:

  • 1:0 Igor Trzópek
  • 2:0 Igor Trzópek
  • 3:0 Franciszek Zelek
  • 4:0 Igor Trzópek

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Kacper Wilczek, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

Holandia - Polska 2:5 (0:3)

Bramki dla Polski:

  • 0:1 Franciszek Zelek
  • 0:2 Igor Trzópek
  • 0:3 Igor Trzópek
  • 0:4 Igor Trzópek
  • 0:5 Franciszek Zelek

Skład Polski: Piotr Stanisz - Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter oraz Antoni Bałaziński, Kacper Wilczek, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Marcin Bieda;

Polska - Walia 12:1 (6:0)

Bramki dla Polski:

  • 1:0 Igor Trzópek
  • 2:1 Igor Trzópek
  • 3:1 Mateusz Zimniewski
  • 4:1 Igor Trzópek
  • 5:1 Julia Matras
  • 6:1 Marcin Bieda
  • 7:1 Marcin Bieda
  • 8:1 Antoni Balaziński
  • 9:1 Antoni Bałaziński
  • 10:1 Antoni Bałaziński
  • 11:1 Franciszek Zelek
  • 12:1 Franciszek Zelek

Skład Polski: Piotr Stanisz - Antoni Bałaziński, Kacper Wilczek, Franciszek Zelek, Igor Trzópek, Marcin Bieda oraz Julia Matras, Karol Kociołek, Mateusz Zimniewski, Kacper Smoter;

Rozgrywki Deichmann potrwają dla kategorii U - 13 do 27 maja a dla kategorii U - 11 i U - 9 do 3 czerwca.

czytano 186 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video