Dziękujemy Trenerowi Kamilowi Musiałowi za pracę z drużyną Młodzików. Po czterech latach Trener Kamil zdecydował o zakończeniu współpracy z Płomieniem. Drużynę Młodzików prowadził będzie Mateusz Łątka.

Kamil Musiał prace w Płomieniu rozpoczął od utworzenia drużyny Orlików w 2015 roku i była to wtedy najmłodsza drużyna Płomienia, która na tamten czas była zgłoszona do ligi LPPN. W tej drużynie zaczynali swoją przygodę piłkarską zawodnicy z rocznika 2006. Oprócz tej drużyny Trener Kamil prowadził zajęcia dla Żaków. W kolejnym sezonie prowadził Orlików. Systematyczna praca i zaangażowanie daly pozytywny efekt jakim jest do dziś solidna grupa zawodników z rocznika 2007, 2008, którzy obecnie tworzą Młodzików. W minionym roku Kamil Musiał prowadził drużynę Młodzików, która w rozgrywkach na rundy jesiennej LPPN radziła sobie bardzo dobrze. Przede wszystkim zawodnicy nauczyli się ciężkiej pracy podczas zajęć, dyscypliny i pełnego zaangażowania podczas reprezentowania Płomienia w każdych rozgrywkach. Trener Kamil Musiał pracował również z grupa Juniorów Młodszych Płomienia przez ponad 6 miesięcy. Konkretne treningi prowadzone przez Kamila cieszyły sie bardzo dużym zainteresowaniem, a zawodnicy z rocznika 2002, 2003 i 2004 regularnie chodzili na te zajecia.

Wspólnie z Trenerem Kamilem byliśmy na obozach wyjazdowych w Białym Dunajcu, Ochotnicy, Trzebnicy oraz Jastarnii. Zawsze jego entuzjazm oraz pełen profesjonalizm podczas tych wyjazdów był podziwiany przez wszystkich. 

Podczas poniedziałkowego treningu 8 stycznia na Hali w Orkanie miało miejsce pożegnanie Trenera Kamila przez Zarząd i ostatnie zajęcia z Młodzikami pod jego wodzą oraz prezentacja nowego Trenera tej drużyny - Mateusza Łątki.

W imieniu Zarządu LKS Płomień dziękujemy Trenerowi Kamilowi za bardzo dobrą pracę jaką wykonywał w pracy z młodymi adeptami piłki nożnej. Życzymy dalszych sukcesów w pracy szkoleniowej, rozwoju Trenerskiego oraz liczymy, iż nasze drogi się nie rozchodzą całkowicie, a przy kolejnych projektach będziemy nadal wspólnie dążyć do tych samych celów.

Prezes Lks Płomień Limanowa Mirosław Twaróg

czytano 682 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video