Jacek Konstanty po zakończeniu rundy jesiennej zakończył współpracę z Płomieniem Limanowa. Funkcję Trenera pierwszej drużyny Płomienia sprawował od stycznia 2018 roku. Podczas Wigili Klubowej miało miejsce oficjalne podziękowanie za pracę w naszym klubie. 

Trener Jaczek Konstanty objął drużynę Seniorów na początku okresu przygotowawczego w styczniu 2018 roku, kiedy to zespół był po bardzo słabej rundzie jesiennej w Lidze Okręgowej. Drużyna nie zdołała się utrzymać, ale w każdym meczu w rundzie wiosennej walczyła do samego końca. W kolejnym sezonie mimo bardzo dobrej postawy nie udało się ponownie awansować do Ligi Okręgowej. W samej końcówce sezonu zabrakło bardzo nie wiele i podopieczni Trenera Konstantego zajęli 4 miejsce, a do awansu zabrakło jednego punktu. W minionych rozgrywkach drużyna radziła sobie przyzwoicie i po rundzie jesiennej Seniiorzy zajmują 4 miejsce tracąc zaledwie cztery punkty do Lidera rozgrywek - Wierchów Pasierbiec. 

Drużyna Płomienia Limanowa pod wodzą Jacka Konstatnego rozegrała 15 meczy w Lidze Okręgowej w których wygrała 2 spotkania, jedno zremisowała i 12 razy przegrywała. W trzech rundach A klasy Limanowskiej podopieczni Jacka Konstantego rozegrali 30 meczy Ligowych w których 19 razy wygrywali, 4 razy remiswali i przegrali 7 spotkań.

 

Decyzja była dla mnie trudna, jednak uważam, że właściwa zarówno dla mnie jak i klubu. Uważam, że klub potrzebuje nowych impulsów. Dziękuje przede wszystkim Prezesowi za współpracę, a także wszystkiom Zawodnikom, których spotkałem podczas pobytu w Płomieniu. Dziękuje za zaangażowanie podczas meczy i treningów. Praca z Wami była dla mnie wielką przyjemnością...Podczas dwuletniego pobytu, starałem się robić wszystko jak tylko umiałem najlepiej dla klubu i może nie zawsze to wychodziło jednak szczerze starałem się ile tylko mogłem. Trzymam kciuki za Płomień i oczywiście życzę szybkiego powrotu do Ligi Okręgowej.

Trener - Jacek Konstanty

Dziękujemy Trenerze za blisko dwa lata pracy z drużyną Seniorow. Przede wszystkim dziękuje za olbrzymie zaangażowanie jakim się Trener wykazywał podczas przygotowań do każdego meczu, treningu. Drużyna, którą Trener objął była w bardzo trudnej sytuacji. Wszyscy wspólnie walczyliśmy o utrzymanie w Lidzę Okręgowej, niestety to zadanie było za trudne. Mimo wszystko szacunek, że Trener podjał się pracy w drużynie z końca tabeli. Zespół jaki Trener zostawia jest na bardzo dobrej pozycji wyjściowej w obecnym sezonie i nie pozostaje nam nic innego jak walczyć o powrót do Ligi Okręowej. Trenerze dziękujemy za poświęcony czas i współpracę w bardzo dobrej atmosferze. W imieniu Zarządu życzę Trenerowi sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym. 

 
Prezes LKS Płomień Limanowa - Mirosław Twaróg
czytano 563 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video