Seniorzy Płomienia Limanowa w ostatnią niedzielę sierpnia czwarty mecz Ligi Okręgowej. Podopieczni Trenera Tajdusia zagrają na wyjeździe w Szczawnicy.

W tabeli Ligi Okręgowej na pierwszym miescu z kompletem zwycięstw Limanovia Limanowa. Na ostatnim z zerowym dorobkiem Turbacz i Korzenna. W ostatniej kolejce mieliśmy bardzo ciekawe spotkania ligowe. W tygodniu odbyło się zaległe spotkanie pierwszej kolejki gdzie Jarmuta u siebie pokonała Turbacz 3:0.

Jarmuta Szczawnica rozegrała do tej pory dwa mecze pierwszy w mnioną środę z Turbaczem wygrany 3:0, a tydzień temu w niedzielę u siebie przegrała z Orkanem Szczyrzyc 2:3. Kadra zespołu prowadzonego przez Trenera Jerzego Grabarę nie zmieniła się znacznie od ostatniego sezonu.

W poprzednim sezonie drużyna Jarmuty wyjątkowo nam leżała. Najpierw na wyjeździe wygraliśmy 0:3, a wiosną u siebie 4:0. Teraz jednak mamy nowy sezon i nieco zmieniony skład plus oczywiście mamy nowego Trenera.

Płomień do tej pory zdobył 3 punkty wygrywając na wyjeździe w Korzennej 1:3. Po za tym drużyna przegrał z Orkanem Szczyrzyc i Limanovią Limanowa 1:2.

Kadra na mecz z Jarmutą:

Marcin Wydra, Łukasz Koza, Bartłomiej Zawada, Tomasz Sułkowski, Krzysztof Michura, Szymon Koza, Kacper Dutka, Marcin Smoleń, Konrad Boczoń, Konrad Koza, Sylwester Jantas, Kamil Musiał, Paweł Ociepka, Mateusz Puch, Łukasz Bukowiec, Łukasz Pietrzak, Marcin Jańczy, Tomasz Łątka.

W ostatniej chwili w kadrze nastąpiła zmiana. Za Mariusza Golonkę, który nabawił się kontuzji pojedzie Mateusz Puch.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 4 kolejki. Jarmuta - Płomień. Spotkanie odbędzię w Szczawnicy. Liczymy na wsparcie kibiców, tak jak to miało miejsce w pierwszych meczach nowego sezonu. Do boju Płomienie!


Jarmuta Szczawnica (11) - Płomień Limanowa (12)

Niedziela 30 sierpnia godz. 17:30

Sędzia główny: Bogusław Bożek KS Gorlice

Przypominamy o możliwości otrzymania wyniku meczu SMSem natychmiast po jego zakończeniu, więcej informacji tutaj.


Pozostałe mecze 4 kolelki Ligi Okręgowej:

  • ULKS Korzenna - Limanovia Limanowa 0:2
  • Gród Podegrodzie - LKS Kobylanka 4:1
  • Helena Nowy Sącz - Orkan Raba Wyżna 3:5
  • Łosoś Łososina Dolna - Turbacz Mszana Dolna, niedziela godz. 17:00
  • Sokół Słopnice - Orkan Szczyrzyc, niedziela godz. 17:00
  • Ogniwo Piwnicza Zdrój - Huragan Waksmund, niedziela godz. 17:30
  • Olimpia Pisarzowa - AKS Ujanowice, niedziela godz. 17:30
czytano 782 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video