Komunikat Zarządu z dnia 23 listopada 2020 roku na temat bieżącej sytuacji i najbliższych planów. 

Zarząd LKS Płomień obradował w pięciosobowym składzie w tym (dwóch członków zdalnie) w poniedziałek 23 listopada. Podjęto podczas obrad kilka ważnych decyzji co do obecnej sytuacji i najbliższych planów.

Podjęto następujące decyzje:

  • Treningi piłkarskie w obecnej formie prowadzone będą do Świąt Bożego Narodzenia o ile organy Państwowe nie narzucą większych ograniczeń. Drużyna Skrzatów Trenuje w Hali w Łososinie. Żaki (Łososina, Piekiełko), Orliki (Piekiełko) Młodziki (Piekiełko) Trampkarze wspólnie z Juniorami na Orliku w Łososinie. Seniorzy boisko Limanovii. Informacje o zajęciach u Trenerów oraz Prezesa i w mediach społecznościowych Płomienia.
  • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz rodziców, zgodnie z informacjami i obostrzeniami Ministerstwa Zdrowia postanawiamy Odwołać Klubową Wigilię zarówno dla dzieci jak i dorosłych, której realizacja w formie jaką praktykowaliśmy jest nie możliwa. Wszelkie skrócone formy spotkania wigilijnego klubu, które analizowaliśmy również nie są do realizacji ponieważ obecny przepis mówi wyraźnie o możliwościach spotkań maksymalnie w gronie 5 osób, natomiast wszelkie inne formy takiegoż spotkania tracą charakter świątecznej atmosfery.
  • Postanawiamy wytypować do Plebiscytu LPPN na Najpopularniejszego Trenera i Piłkarza Ziemi Limanowskiej następujące osoby: kategoria Trener A klasy: Mateusz Łątka, Trener drużyn Młodzieżowych: Zbigniew Twaróg, Piłkarz A klasy: Konrad Koza, Odkrycie Roku: Michał Kęska (Cracovia/Płomień)
  • Zaplanowano Walne Zebrenia Sprawozdawczo - Wyborcze w drugiej połowie lutego lub najbliższym możliwym terminie tj. po ustaniu pandemii lub zmniejszeniu obostrzeń. Zarząd Klubu w tym czasie przygotuje dokumentację oraz spis środków trwałych i wspólnie z Trenerami spis sprzętu sportowego w celu przekazania kompletu dokumentu i sprzetu nowowybranemu zarządowi.
  • Przypominamy Rodzicom oraz członkom Klubu o uregulowaniu składki członkowskiej za 2020 rok. Informację o zaległościach zostaną rozesłane w miesiącu grudniu.
  • Planujemy ponownie zakup gadżetów klubowych tj. Koszulek kibica, szalików, kubków - projekty są w realizacji i w najbliższym czasie będzie można dokonać zamówień. Szczegóły wkrótce na stronie klubu.

Na zebraniu podjęto również szereg mniejszych ustaleń bardzo istotnych w bieżącej działalności klubu dotyczących m.in podsumowania finansowego roku oraz innych ważnych kwestii m.in dalszych niezbędnych remontów obiektu i prac porządkowych. 

Wszyscy zgodnie i zawsze chętnie organizowaliśmy Klubową Wigilię niestety obecny rok przyniósł sporo utrudnień i niestety z przyczyn niezależnych od nikogo z nas nie możemy w tym roku zorganizować tegoż wydarzenia. Jest nam z tego powodu przykro, ale wyrażamy nadzieję zrozumienia przez dzieci oraz rodziców.

Wspólnie pracujemy i trenujemy dla dalszego rozwoju siebie samych i naszego Klubu.

czytano 425 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video