Komunikat Zarządu Klubu z dnia 28 kwietnia wydany po decyzjach Rządu w kwestii zniesienia kolejnych obostrzeń.

Komunikat Zarządu w związku z decyzjami Rządu oraz Ministerstwa Sportu w sprawie "odmrożenia" sportu powszechnego odbywającego się na zewnątrz na Stadionach, Orlikach oraz innych tego typu otwartych obiektach. 

Po konsultacjach Zarządu z Trenerami podjęliśmy następujące decyzje:

 • Wznowienie Treningów w grupach 5 osobowych plus Trener od 4 maja dla następujących drużyn: Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze
 • Wznowienie Treningów w grupach 5 osobowych plus Trener dla drużyny Seniorów nie wcześniej niż 11 maja (po konretnych decyzjach PZPN i MZPN odnośnie dalszej kontynuacji sezonu.
 • Wznowienie Treningów w grupach 5 osobowych plus Trener dla drużyn: Smerfów oraz Skrzatów nie wcześniej niż 15 maja.
 • Przełożyć badania lekarskie grup młodzieżowych na najbliższy możliwy termin, ale nie wcześniej niż 20 maja
 • Od maja opłaty składki członkowskiej będą wznowione dla dzieci które będą uczestniczyć w treningach od 4 maja dlatego bardzo prosimy o informację w tej sprawie prosimy również rodziców o wpłaty i uregulowanie zaległości za miesiące styczeń i luty 2020. 
 • Decyzja co do organizacji oraz udziału w obozie letnim w Leżajsku w lipcu br. zostanie podjęta w najbliższym możliwym terminie i będzie uzależniona od odpowiednich możliwości zapewnienia bezpieczeństwa uczestników.
 • Decyzja co do organizacji Memoriału im. Zygmunta Łątki w 2020 roku zostanie podjęta w najbliższym możliwym terminie i będzie zależna od ogólnej sytuacji.

Treningi mogą być wznowione tylko i wyłącznie po spełnieniu wszystkich wymogów ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Sportu:

 1. Rodzic musi wcześniej poinformować Trenera o chęci uczestnictwie w tego typu zajęciach (prosimy o informację SMS bądź telefonicznie do Trenera Mateusza do 30 kwietnia jeśli chodzi o grupy: Żaków,  Orlików i Młodzików. Do 8 maja jeśli chodzi o Trampkarzy. Skrzaty oraz Smerfy w późniejszym czasie
 2. Rodzic przed pierwszym treningiem musi wypelnić i dostarczyć oświadczenie o braku przeciwskazań do treningów oraz dobrym stanie zdrowia (druk zostanie podany na stronie klubu)
 3. Dziecko mające uczestniczyć w treningach musi być w pełni zdrowe.
 4. Zachowanie dystansu społecznego
 5. Obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
 6. Ograniczona liczba osób na treningu (5 + Trener)
 7. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),
 8. Dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
 9. Obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
 10. Korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.

Treningi odbywać się będą zgodnie z zasadami dystansu społecznego i na tej podstawie Trenerzy przygotują plan treningu. Zajęcia będą trwały około 45 minut i będą się odbywać na Stadionie oraz Orliku. Oczywiście decyzję co do uczestnictwa w zajęciach dzieci należą do Rodziców i to oni biorą główną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiednich warunków do momentu odprowadzenia dziecka na trening oraz odebrania po treningu. Klub zapewni odpowiednie środki dezynfekcyjne. Liczymy na dobrą współpracę oraz pozytywne przyjęcie trudnych zasad. Pamiętajmy że tylko dzięki dobremu podejściu do zaistniałej sytuacji wspólnie przetrwamy ten czas by wrócić do normalności.

                                                                          ZARZĄD KLUBU

czytano 697 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video