Mateusz Łątka po zakończeniu rundy jesiennej A klasy Limanowskiej zakończył pracę z drużyną Seniorów Płomienia Limanowa. 

Drużynę Seniorów Płomienia Mateusz Łątka objął 20 lipca 2020, ale zespołem zajmował się wcześniej. Prowadził zajęcia i pomagał przy meczach Pucharowych m.in z Sokołem Słopnice. Oficjalnie w roli Trenera zadebiutował w meczu Pucharu Polski LPPN w Jaworznej z Jaworzanką 26 lipca 2020. Spotkanie zakończyło się zwycięstem Płomienia 3:1. Ligowe rozgrywki Płomień rozpoczął od trudnego meczu i zwycięstwa u siebie z LKS Mordarka. Drużyna Mateusza Łątki, bardzo dobrze poradziła sobie w rozgrywkach A klasy Limanowskiej. zdobywając 23 punkty.

Dziękujemy Trenerze za krótką, ale bardzo intensywną pracę w drużynie Seniorów. Podjąłeś się trudnego zadania mimo młodego wieku i wykonałeś je bardzo dobrze. Pierwsze miejsce w A klasie i bardzo dobra gra drużyny przez większość meczy. Ciekawe zajęcia i nowoczesne metody szkolenia zdecydowanie odpowiadały całej drużynie. Zespół po rundzie jesiennej jest na świetnej pozycji wyjściowej do gry na wiosnę. Gratulujemy dobrego wyniku sportowego i dobrej atmosfery w zespole. Życzymy powodzenia w życiu osobistym i liczymy, że współpraca w grupach młodzieżowych nadal będzie funcjonować jak do tej pory czyli perfekcyjnie. Mamy nadzieję, że jeszcze poprowadzisz zespół Seniorów Płomienia, a doświadczenie zdobyte podczas tej rundy wykorzystasz w dalszej pracy szkoleniowej.

 
Prezes LKS Płomień Limanowa - Mirosław Twaróg

Seniorzy Płomienia Limanowa pod wodzą Mateusza Łątki rozegrali 10 meczy w A klasie Limanowskiej, zdobywając 23 punkty, na ten dorobek złożyło się 7 zwycięstw oraz 2 remisy. Płomień przegrał jeden mecz u siebie ze Słomką Siekierczyna. W I rundzie Pucharu Polski LPPN drużyna wygrała z Jaworzanką Jaworzna.

czytano 129 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video