Drużyna Młodzików rozegrała drugie spotkanie ligowe. Tym razem zagrali na wyjeździe z Krokusem i do zwycięstwa zabrakło nie wiele..

Młodziki w drugiej kolejce zagrały na wyjeździe w Świdniku z Krokusem Przyszowa. Spotkanie było bardzo dobre w wykonaniu naszej drużyny. Przez cały mecz mieliśmy bardzo dużo okazji do zdobycia bramek, niestety ze skutecznością nie bylo najlepiej. Zdobyliśmy tylko jedną bramkę. Gospodarze przez błąd naszej drużyny wyrównali i wywozimy jeden punkt z meczu z Krokusem. W zastępstwie Trenera Łukasza Bukowca na meczu z drużyną był Mateusz Łątka.

2 kolejka II Ligi Młodzików 06.09.2017r:

Krokus Przyszowa - Płomień Limanowa 1:1 (0:0)

Bramka dla Płomienia:

  • Gabriela Franczak

Skład Płomienia: Krystian Florek - Maciej Puch, Norbert Pławecki, Sebastian Myszka - Przemysław Giza, Konrad Matras, Jakub Janik, Dominik Wydra - Arek Mrowca oraz Marcel Stanisz, Dawid Matras, Gabriela Franczak, Artur Stańdo, Grzegorz Kiklica;

Pozostałe wyniki 2 kolejki:

  • Laskovia Laskowa - Ostra Olszówka Raba Niżna 0:1
  • AKS Ujanowice - LKS Rupniów 12:0
  • Zalesianka Zalesie - Uran II Łukowica 7:2
  • Orkan Niedźwiedź - Pauzuje

Tabela II Ligi Młodzików LPPN

Gratulujemy drużynie kolejnego dobrego meczu ligowego. W niedzielę 10 września na stadionie w Mordarce odbędzie się Turniej Młodzików organizowany przez LKS Mordarka. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych młodych zawodników.

czytano 1306 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video