Trzydziestego kwietnia na Orliku w Łososinie odbył się pierwszy trening najmłodszej w historii klubu drużyny. Smefry licznie zainaugurowały treningi pod opieką Trenera Mateusza Łątki.

Zarząd Klubu wspólnie z kadrą Trenerską ogłosił nabór dzieci do najmłodszej grupy - Smerfów. Dzięki pomocy Księdza Proboszcza dr. Kazimierza Fąfary ogłoszenie dotarło do licznej grupy rodziców podczas jednej z niedzielnych mszy. Trener Mateusz Łątka rozpoczął akcję promocyjną w przedszkolach. Rozwieszono mnóstwo ulotek oraz plakatów i na efekty czekaliśmy do ostatniego dnia kwietnia, kiedy to odbył się pierwszy trening.

Smerfy trenujące w naszym klubie to dzieci z rocznika 2013 - 2014 oraz młodsze. Na pierwszym treningu pojawilo się dwunastu odważnych wśród nich była jedna dziewczynka. Na kolejnych treningach frekwencja wzrasta i obecnie zgłosiło chęć trenowania blisko trzydzieści dzieci. Treningi to głównie gry i zabawy mające przede wszystkim na celu poprawę koordynacji ruchowej u najmmłodszy.

Sport, a przede wszystkim piłka nożna to nasza pasja. Chcemy tę dyscyplinę sportu zaszczepić u najmłodszych i tym samym pomóc każdemu dziecku prawidłowo się rozwijać po przez ruch na świeżym powietrzu. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do dołączenia do naszej najmłodszej wesołej gromadki Smerfów! 

Zapraszamy również na treningi każdej grupy wiekowej Płomienia: Żaków, Orlików, Młodzików i Trampkarzy. Wkrótce ogłosimy nabór do wszystkich grup wiekowych na nowy sezon!

Treningi odbywają się w poniedziałki lub wtorki o 17:00 na Orliku w Łososinie.

Najbliższy trening bedzie w poniedziałek 4 czerwca o 17:00 na Orliku w Łososinie.

Więcej informacji na głównej stronie klubu oraz u Trenera Mateusza Łątki pod numerem telefonu 517 707 058 lub Prezesa Mirosława Twaroga 504 361 602

czytano 751 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video