Płomień Limanowa w jedynastej kolejce podejmie na własnym stadionie zespół Orkana Raba Wyżna. Będzie to pierwsze spotkanie obu zespołów w historii.

Po dziesięciu kolejkach na czele rozgrywek Limanovia Limanowa, która jest jedyną nie pokonaną drużyną. Na ostatnim miejscu w tabeli Turbacz Mszana Dolna. Nasz sobotni rywal jak do tej pory jest rewelacją tego sezonu i zajmuję drugie miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie. Nasza drużyna ma dziesięć punktów i zajmuję 11 miejsce.

Drużyna Orkana Raba Wyżna to beniaminek tegorocznych rozgrywek, który obecnie ma wspaniałą serię 5 zwycięstw z rzędu w tym tydzień temu pokonał na własnym obiekcie jednego z faworytów do awansu zespół Orkana Szczyrzyc. Trenerem drużyny jest pan Robert Możdżeń. Najlepszym strzelcem zespołu jest Patrick Filipek, który już w tej rundzie zdobył 8 bramek. Orkan to zespół o którym mało wiemy, ale wyniki same mówią za siebie. Drugie miejsce w tabeli wydaje się nie być przypadkowe.

Nasz zespół w tym sezonie gra w kratkę i tak samo zdobywa punkty. W 10 meczach ugraliśmy dziesięć punktów. Bardzo dobre spotkania zagraliśmy m. in z Grodem, Łososiem w których udało się zdobyć punkty, ale i dobre mecze z Orkanem Szczyrzyc, Heleną, Olimpią i niestety były to przegrane spotkania. Trener znów nie będzie miał do dyspozycji pełnego składu. Pauzuje za kartki Konrad Koza, kontuzjowany jest Łukasz Bukowiec.

Nasz zespół potrafi się motywować na dobrego rywala, a takim napewno jest zespół z Raby Wyżnej. Liczymy na ciekawe widowisko i walkę o korzystny rezultat dla naszego zespołu.


Płomień Limanowa (11) - Orkan Raba Wyżna (2)

Sobota 17 październik godz. 15:30

Sędzia główny: Jan Horowski KS Nowy Sącz


Pozostałe mecze 11 kolejki Ligi Okręgowej:

  • Turbacz Mszana Dolna - ULKS Korzenna, sobota godz. 11:00
  • Orkan Szczyrzyc - LKS Kobylanka, sobota godz. 15:30
  • Sokół Słopnice - Olimpia Pisarzowa, sobota godz. 15:30
  • Ogniwo Piwniczna Zdrój - Łosoś Łososina Dolna, niedziela godz. 11:00
  • Huragan Waksmund - AKS Ujanowice, niedziela godz. 15:30
  • Limanovia Limanowa - Helena Nowy Sącz, niedziela godz. 15:30
  • Jarmuta Szczawnica - Gród Podegrodzie, niedziela godz. 15:30
czytano 761 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video