Seniorzy Płomienia Limanowa w pierwszym oficjalnym meczu po odmrożeniu sportu, zmierzyli się z Laskovią Laskowa w meczu Pucharu Polski LPPN na sezon 2019/2020

Drużyna do spotkania z Laskową przystąpiła bez kilku zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogli być na meczu. Po rocznym wypożyczeniu do Limanovii wrócił do składu Kamil Michalik. W Płomieniu zadebiutowali następujący zawodnicy: Andrzej Gargas, Michał Krywoborodenko, Tomasz Gawron oraz Tomasz Binda. Witamy ich na pokładzie i liczymy na dobre występy w kolejnych meczach.

Spotkanie z Laskovią było emocjonujące do samego końca.  Początkowa faza meczu to przewaga gości.  Od 15 minuty to nasz zespół uzyskał przewagę dokumentując ją golem zdobytym przez Adriana Haszczyca w sytuacji sam na sam. Wyrównanie padło przed przerwą pomimo, iż to Płomień miał lepsze okazje na bramkę.  Do przerwy zatem 1:1. Po zmianie stron gola na 2:1 pięknym strzałem zdobywa Szymon Koza, który dwie minuty wcześniej zameldował się na boisku. Wyrównanie przyszło wkrótce i zapowiadały się nerwy w końcówce meczu. Udało się jednak strzelić bramkę na 3:2, którą zdobył Przemek Zawada w dużym zamieszaniu na polu karnym. Do końca goście tworzyli sobie okazję i było niebezpiecznie.  Mimo to udało się dotrzymać korzystny rezultat.