Zapraszamy na podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu drużyny Tomasza Bindy czyli Juniorów Starszych, którzy jesienią grali w II lidze Juniorów LPPN.

Drużyna Juniorów Starszych rundę jesienną miała bardzo trudną. Początek rozgrywek był bardzo dobry i zespół zdobył w czterech meczach siedem punktów. Kolejne spotkania poszły jednak gorzej i drużyna dopiero w ostatnim meczu zdobyła jeden punkt. Pomimo to w każdym spotkaniu podopieczni Tomasza Bindy walczyli przez całe mecze i mimo wysokich porażek byli drużyną z charakterem. Drużyna przez całą rundę tworzyła się i nadal jest w budowie. Ostatecznie do rozgrywek zostało zgłoszonych 17 zawodników. Niestety największym problemem była frekwencja na meczach, bo przeważnie na ławce rezerwowych był zaledwie jeden zawodnik.

Kadra Płomienia Limanowa w II lidze Juniorów

Mecze Płomienia Limanowa w rundzie jesiennej II Ligi Juniorów LPPN

Strzelcy Płomienia:

  1. Kacper Koza, Kamil Michalik, Michał Szewczyk - 3 bramki
  2. Kamil Wajda, Eryk Kasiński - 2 bramki
  3. Mateusz Mąka - 1 bramka

Asystenci:

  1. Kamil Wajda - 2 asysty
  2. Kamil Michalik, Michał Szewczyk, Dominik Jeż, Eryk Kasiński - 1 asysta

Najwięcej minut na boisku:

  • Patryk Golonka, Kacper Koza, Gabriel Golonka, Kamil Wajda, Maciej Puch - 900 minut

 

 

 

 

 

 

 

 

Juniorzy Płomienia zakończyli rundę jesienną na 5 miejscu w II lidze Juniorów. Mimo małej ilości punktów, drużyna walczyła w każdym meczu i widać, że zespół nadal jest w budowie. Liczymy, że dobrze przepracowana zima pozwoli na jeszcze lepszą i skuteczną grę na wiosnę.

czytano 99 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video