Zapraszamy na podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu drużyny Orlików z rocznika 2010, którą prowadzi Trener Mateusz Łątka.

Drużyna Orlików Płomienia z rocznika 2010 występowała w rundzie jesiennej w II lidze Orlików LPPN. Podopieczni Mateusza Łątki regularnie trenują na Orliku w Łososinie. Rozgrywają mecze sparingowe oraz brali udział w jesiennych zmaganiach Minimistrzostw Deichmann w Nowym Sączu.

Mecze Płomienia Limanowa w II lidze Orlików:

Strzelcy:

  • Jakub Juszczak - 12 bramek
  • Mateusz Zimniewski - 11 bramek
  • Dawid Kowalski - 7 bramek
  • Julia Matras - 6 bramek
  • Karol Kociołek - 1 bramka
  • Kacper Smoter - 1 bramka

Drużyna Orlików Płomienia rozegrała bardzo dobrą rundę wygrywając wszystkie pięć spotkań. W tych meczach drużyna straciła tylko dziewięć bramek. W dwóch meczach nie tracąc ani jednej. Dobre mecze w wykonaniu zespołu, bardzo ładne akcję i bramki. Świetne parady bramkarza. Naprawdę każdy z tych meczy ligowych mógł się podobać. Rozgrywano przy okazji meczy ligowych spotkania towarzyskie, które również były bardzo pozytywne.

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENINGI ORLIKÓW

GRUPA BIAŁA: Środa i Piątek 17:30 Hala w Piekiełku (w przypadku dobrej pogody Orlik)

GRUPA CZERWONA: Wtorek i Czwartek 15:00 Sala w Łososinie (w przypadku dobrej pogody Orlik)

Drużyna Orlików to bardzo solidny zespół. Dzieci z rocznika 2010 trenują już od kilku sezonów i są bardzo regularni. Frekwencja na treningach jest bardzo wysoka i widać efekty pracy Mateusza Łątki podczas meczy ligowych. Zepół gra w każdym meczu do końca walcząć o zwycięstwo. Pierwsze miejsce w tej rundzie i zasłużony awans do I ligi. Gratulacje dla Trenera i drużyny Orlików.

czytano 109 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video