Orliki Płomienia zostały w tej rundzie przez Trenera Mateusza Łątkę podzieleni na dwie drużyny.  Zapraszamy do podsumowania rundy w wykonaniu drużyny Orlików z rocznika 2011.

Drużyna Orlików Płomienia z rocznika 2011 w rundzie jesiennej występowała w III lidze Orlików LPPN pod nazwą Płomień II Limanowa bowiem w II lidze Orlików występuje drużyna Płomienia I Limanowa czyli zawodnicy z rocznika 2010. Drużyna Trenera Mateusza Łątki rozgrywa regularnie mecze ligowe oraz towarzyskie. Drużyna brała również udział w rozgrywkach Deichmann Minimistrzostw w Nowym Sączu. 

Mecze Płomienia II Limanowa w III lidze Orlików:

Strzelcy Płomienia:

  1. Przemysław Kasiński - 27 bramek
  2. Korneliusz Szewczyk - 24 bramki
  3. Tomasz Radzik - 10 bramek
  4. Dominik Wilczek - 9 bramek
  5. Filip Janczyk - 8 bramek
  6. Mateusz Leśniak - 6 bramek
  7. Jakub Wójtowicz  - 4 bramki
  8. Konrad Borycz - 4 bramki
  9. Szymon Ryś - 1 bramka

Orliki Płomienia z rocznika 2011 w całej rundzie zdobyli, aż 97 bramek. Przegrali dwa spotkania z AKS Ujanowice i wysoko zremisowali z Zentem Kasinka Mała. Pozostałe mecze były wygrane. W każdym spotkaniu nasza drużyna grała bardzo do przodu i bardzo dobrze w ofensywie. Atutem naszego zespołu jest również świetna defensywa na czele z bramkarzem. Oprócz meczy ligowych rozgrywane były również mecze towarzyskie, w których grali zawodnicy z rocznika 2011 oraz 2010.

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENINGI ORLIKÓW

GRUPA BIAŁA: Środa i Piątek 17:30 Hala w Piekiełku (w przypadku dobrej pogody Orlik)

GRUPA CZERWONA: Wtorek i Czwartek 15:00 Sala w Łososinie (w przypadku dobrej pogody Orlik)

Pooopieczni Mateusza Łątki w rundzie jesiennej zaprezentowali się bardzo dobrze zarówno w lidze, jak i podczas Turnieju w Nowym Sączu. Rozegrano mnóstwo meczy, a na treningach frekwencja jest wysoka. Zdecydowanie widać postęp drużyny i zdobyte kolejne doświadczenia.

czytano 94 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video