Runda jesienna zakończona...jednak treningi nadal się odbywają.  Zapraszamy na podsumowanie rozgrywek ligowych. Zaczynamy od Żaków Płomienia.

Obecna runda jesienna jest trudna pod względem organizacji. Ze względu na pandemie i wszelkie państwowe obostrzenia odbyły się tylko dwa ligowe turnieje w ramach rozgrywek Limanowskiego Podokręgu. Inne turnieje w okolicy w zasadzie nie były organizowane dlatego Trener pan Zbigniew Twaróg skupił się na regularnym treningu, na którym przeważnie mógł liczyć na odpowiednią frekwencję.

Turnieje z udziałem Płomienia w rundzie jesiennej:

Więcej na temat rozgrywek Żaków na stronie limppn.pl

Pan Zbigniew Twaróg prowadzi zajęcia Żaków i na treningach może liczyć na frekwencję przeważnie 13 zawodników, co jest bardzo dobrym rezultatem. Treningi odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu i widać zdecydowanie poprawę w grze tej drużyny, która składa się z zawodników z rocznika 2012 i 2013. Mecze podczas turniejów były bardzo wyrównane i widać było u naszych zawodników zaangażowanie i walkę do samego końca o bramki. Drużyna Płomienia dobrze się zaprezentowała w obu turniejach.

Zapraszamy wszystkich na treningi Żaków w okresie zimowym. Zajęcia Żaków tj. roczniki 2012 i 2013 odbywają się we wtorek o godz. 16:00 na Hali w Piekiełku. Piątek 15:00 Sala w Łososinie. Dołącz do piłkarskiej rodziny Płomienia już dziś!

czytano 93 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video