Wracamy do Treningów w Nowej Sportowej Rzeczywistości od 4 maja. Zasady powrotu zostały ściśle określone przez Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Sportu. Wszyscy musimy podejść odpowiedzialnie do zaistniałej sytuacji. 

Prosimy o zapoznanie się z podanymi w artykule informacjami.

Od 4 maja wznawiamy zajęcia treningowe w kategoriach wiekowych: Żaki, Orliki, Młodziki, oraz Trampkarze tylko dla zawodników, których rodzice zgłosili chęć trenowania do Trenera Mateusza Łątki i Trenera Tomasza Bindy. Zajęcia będą odbywać się na Orliku w Łososinie oraz na stadionie LKS Płomień Limanowa. Każdy rodzic oraz zawodnik musie zapoznać się z Regulaminami korzystania z obiektów LKS Płomień oraz Orlika w Łososinie od 4 maja do odwołania.

Każdy uczestni musi być w pełni zdrowy, aby uczestniczyć w zajęciach. Każdy rodzic przed pierwszym treningiem musi przekazać Trenerowi wypełnioną ankietę o stanie zdrowia dziecka, aby móc zostać dopuszczonym do zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z Harmonogramem Treningów przygotowanych przez Trenera Mateusza. Prosimy o ścisłe przestrzeganie terminów, które zostały podane.

Prosimy wszystkich o rozsądne podejście do zaistniałej sytuacji. Tylko przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, możemy wspólnie wynieść jak najwięcej pozytywnych momentów z obecnego trudnego okresu. Cierpliwie czekamy na powrót do treningów w normalnej formie, ale póki co wszyscy musimy stosować się do zasady dystansu społecznego.

czytano 717 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video