Przed drużyną Łukasza Bukowca niełatwe zadanie...w sobotę w godzinach porannych Juniorzy Płomienia Limanowa zagrają na wyjeździe z liderem rozgrywek - Glinikiem Gorlice.

Wyjazd z Łososiny Górnej zaplanowany jest na 7:30. Będzie to najdłuższy wyjazd tej rundy i akurat do lidera rozgrywek. Lidera, który nie przypadkowo ma pierwsze miejsce. Glinik jako jedyny zespół nie przegrał jeszcze w tym sezonie, na 11 meczy wygrał 10, a jeden zremisował. Juniorzy Starsi z Gorlic wygrali i z Viceliderem, i z trzecią drużyną w tabeli, czyli z Popradem Muszyna i Grodem Podegrodzie. Tydzień temu na stadionie w Podegrodziu drużyna Glinika wygrała aż 7:1. Te wszystkie fakty mówią same za siebie i wiadome jest, że w jutrzejszym spotkaniu będzie bardzo ciężko.

Tydzień temu Juniorzy naszego Klubu rozgromili drużynę Harta Tęgoborze 5:0. Bardzo dobra gra taktyczna, mnóstwo składnych akcji oraz kilka bardzo dokładnych prostopadłych piłek zrobiło wrażenie zarówno na kibicach, jak i na trenerze. Z meczu na mecz drużyna coraz lepiej wykonuje zadania postawione przez szkoleniowca.

Czy to wystarczy by pokonać lidera na jego własnym boisku?

Początek meczu Glinik Gorlice - Płomień Limanowa sobota godzina 10:00.

czytano 1211 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video