Trampkarze oraz Juniorzy Płomienia Limanowa w sobotę do południa rozegrają pierwsze spotkania na własnym obiekcie w rundzie wiosennej. Rywalem naszych młodzieżowych ekip będzie drużyna Limanovii Limanowa. Potrójne derby miasta odbędą się w sobotę na stadionie Płomienia. Do południa dwa mecze rozegrają drużyny młodzieżowe natomiast po południu na stadionie zagrają Seniorzy Płomienia z Limanovią II Limanowa.

Trampkarze Płomienia Limanowa rudnę wiosenną rozpoczęli od porażki 1:4 na wyjeździe w Szczyrzycu. Wówczas zabrakło Trenera, który studiuję i nie zawsze da rady być na meczach ligowych. W tę sobotę Marcin Jańczy będzie ze swoją drużyną i zrobi wszystko, aby nasi Trampkarze powalczyli na boisku i zatrzymali rywala. To zadanie będzie trudne. Wystarczy wspomnieć wynik jesiennego meczu pomiedzy limanowskimi drużynami. Do przerwy nasi trampkarze dzielnie się bronili i przegrywali zaledwie 0:2, mając sytuację do zdobycia bramki. Po przerwie drużyna się posypała i końcowy wynik 0:11 mówi sam za siebie..

Trampkarze Płomienia przez okres zimowy solidnie trenowali, grupa zawodników nie jest liczna, ale regularnie trenująca, efekty były widoczne już w pierwszym meczu. Zwłaszcza pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Płomienia. Chciałoby się, żeby zawodnicy zagrali podobnie z Limanovią i będziemy dumni z naszych młodych zawodników, ciągle rozwijających się. Zawodnicy zapewne zmobilizują się dodatkowo faktem gry z rwalem z tego samego miasta.

 

Jesienne spotkanie: Limanovia Limanowa - Płomień Limanowa 11:0 (2:0)

Juniorzy Płomienia Limanowa zaliczyli falstart z Orkanem, wprawdze kadra była osłabiona, ale to nie usprawiedliwa momentami braku zaangażowania na boisku. Zawodnicy zapewne nie pokazali pełni swoich umiejętności. Liczymy, że w meczu Limanovią pokażą jak naprawdę potrafią grać i powalczą o korzystny rezultat. W pierwszym spotkaniu Limanovia przegrała z Sokołem Słopnice i straciła pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Tomasza Sebastiańskiego, zapewne będą chcieli udowodnić swoją wyższość nad Płomieniem i muszą zdobywać punkty, bo nadal są głównym kandydatem do pierwszego miejsca, oczywiście oprócz Sokoła. Jesienne spotkanie obu drużyn zakończyło się sromotną porażką Płomienia. Pomimo wyśmienitego początku, bo już w 1 minucie gola zdobył Dawid Golonka, to nasza drużyna przegrała, aż 1:6.

Derbowe pojedynki to takie mecze, które w zawodnikach wyzwalają wielkie emocje i nie potrzeba zbyt wielkiej motywacji od Trenera. Nasi zawodnicy to gracze z mocnymi charakterami i powinni solidnie powalczyć w bardzo ważnym meczu. Pojedynki z Limanovią, to zawsze ważne wydarzenie. Miejmy nadzieję, że tym razem to drużyna Płomienia zejdzie z boiska jako wygrana.

Jesienne spotkanie: Limanovia Limanowa - Płomień Limanowa 6:1 (3:1)


TRAMPKARZE: Płomień Limanowa - Limanovia Limanowa sobota 27 kwietnia godz. 10:00

Zbiórka zawodników na stadionie o godz. 8:55

JUNIORZY: Płomień Limanowa - Limanovia Limanowa sobota 27 kwietnia godz. 11:30

Zbiórka zawodników na stadionie o godz. 10:45

Przypominam o dokumentach tożsamości !

czytano 1363 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video