Przed nami trzecia kolejka Ligi Okręgowej. Podopieczni Kamila Króla jadą do Szczawnicy by zmierzyć się z miejsową Jarmutą.

Po dwóch kolejkach z kompletem punktów: Jarmuta, Orkan Szczyrzyc, Szaflary i Zalesianka. Na pierwszym miejscu Jarmuta ze świetnym bilansem: 11:0. Bez punktów cztery zespoły: Kolejarz, Skalnik, Gród i Płomień Limanowa. 

Nasz niedzielny rywal sezon rozpoczął imponująco wygrywając na własnym obiekcie z Kolejarzem 7:0. W drugim wyjazdowym spotkaniu bez większych problemów zaaplikował Skalnikowi cztery bramki i przywiózł do Szczawnicy komplet punktów. W przerwie sezonowej w drużynie Jarmuty doszlo jak zwykle do kilku zmian, m.in udało się wzmocnić skład środkowym pomocnikiem Rafałem Augustynem. 

Drużyna ze Szczawnicy to z sezonu na sezon coraz lepszy, ułożony zespół, bardzo dobrze zoorganizowany. W poprzednim sezonie Płomień wygrał na boisku w Szczawnicy, a u siebie przegrał 0:3. Przeciwo drużynie Jarmuty, gra się bardzo ciężko bo zespół zawsze stawia twarde warunki, grając dobrą techniczną piłkę.

Trener Kamil Król w ważnym meczu z różnych przyczyn nie może liczyć na: Mateusza Łątkę, Karola Hałapę, Dominika Dudka, Jacka Guzika, Bartłomieja Zawadę. Szansę zatem w meczu z Jarmutą dostaną inni zawodnicy i napewno będę chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Liczymy na dobre widowisko!

Kadra na mecz z Jarmutą:

Łukasz Koza, Marcin Wydra, Przemysław Zawada, Dawid Plata, Wojciech Majcher, Krzysztof Golonka, Kacper Dutka, Szymon Koza, Adrian Haszczyc, Tomasz Łatka, Maciek Keska, Kamil Musiał, Marcin Janczy, Marcin Smolen, Leszek Lacki, Filip Michalik, Konrad Koza;


3 kolejka Ligi Okręgowej:

Jarmuta Szczawnica - Płomień Limanowa

Niedziela 20 sierpnia godz. 17:00

Sędzia główny: Waldemar Pyznar KS Gorlice


Pozostałe mecze 3 kolejki Ligi Okręgowej (20 sierpnia):

  • Zalesianka Zalesie - Orzeł Wojnarowa 1:2
  • Sokół Słopnice - LKS Rupniów 1:2
  • LKS Bobowa - Orkan Szczyrzyc, godz. 17:00
  • Huragan Waksmund - Orkan Raba Wyżna, godz. 17:00
  • Ogniwo Piwniczna Zdrój - AKS Ujanowice, godz. 17:00
  • LKS Szaflary - Gród Podegrodzie, godz. 18:00
  • Kolejarz Stróże - Skalnik Kamionka Wielka, godz. 17:00
czytano 442 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video