Płomień Limanowa w czwartek kolejce zmierzy się na własnym stadionie z Kolejarzem Stróże. Do tej pory drużyna Kamila Króla w dwóch meczach nie zdobyła punktów.

Po niepełnych trzech kolejkach i czterech meczach z czwartej serii spotkań liderem Orkan Szczyrzyc z kompletem punktów. Bez punktów trzy zespoły: Gród Podegrodzie, nasz niedzielny rywal - Kolejarz i podopieczni Kamila Króla - Płomień Limanowa.

Kolejarz w poprzednim sezonie był bardzo mocną drużyną, która regularnie wygrywała. Pod koniec sezonu jednak zdarzały się im problemy organizacyjne. W tym sezonie coś póki co nie działa odpowiednio w klubie, bo po trzech meczach drużyna ma zero punktów, zero bramek i dwadzieścia straconych...

My jednak nie możemy patrzeć na te statystyki bo sami nie zdobyliśmy jeszcze punktów. W dwóch meczach zagraliśmy bardzo ambitnie dążąc do zwycięstwa, ale w obu spotkaniach zabraklo skuteczności. Trzeci mecz się nie odbył, ze względu na zalane boisko w Szczawnicy.

Trener nie będzie miał do dyspozycji pełnego składu. Kontuzji nabawił się kapitan Mateusz Łątka, za granicę wyjechali: Tomasz Łątka i Konrad Koza. MImo wszystko trzeba zrobić co tylko w naszej mocy, aby zdobyć komplet punktów na własnym obiekcie, jak zwykle pięknie przygotowanym przez Łukasza Kozę.

Kadra na mecz z Kolejarzem:

Łukasz Koza, Marcin Wydra, Przemek Zawada, Dawid Plata, Wojtek Majcher, Krzysiek Golonka, Kacper Dutka, ,Adrian Haszczyc, Maciek Kęska, Jacek Guzik, Kamil Musiał, Marcin Jańczy,Marcin Smoleń, Leszek Łącki, Karol Hałapa, Krzysztof Michura, Dominik Dudek, Bartek Zawada;


4 kolejka Ligi Okręgowej:

Płomień Limanowa - Kolejarz Stróże

Niedziela 27 sierpnia godz. 17:00

Sędzia główny: Sebastian Krok KS Gorlice


Pozostałe mecze 4 kolejki Ligi Okręgowej:

  • Sokół Słopnice - Skalnik Kamionka Wielka 3:1
  • Orzeł Wojnarowa - LKS Szaflary 2:2
  • AKS Ujanowice - Zalesianka Zalesie 2:0
  • Orkan Raba Wyżna - Ogniwo Piwniczna Zdrój 1:2
  • Orkan Szczyrzyc - Huragan Waksmund, niedziela godz.17:00
  • LKS Rupniów - KS Bobowa, niedziela godz. 17:00
  • Gród Podegrodzie - Jarmuta Szczawnica, niedziela godz. 18:00
czytano 464 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video