Piąta kolejka Ligi Okręgowej rozpoczęła się w sobotę, większość meczy będzie miała miejsce w Niedzielę. Płomień zagra na wyjeździe ze Skalnikiem.

Do tej pory rozegrano cztery nie pełne kolejki, ze względu na pogode w trzeciej kolejce nie udało się rozegrać trzech meczy. LIderem przed piątą kolejką był Orkan Szczyrzyc, ale w sobotnim meczu przegrał na wyjeździe w Piwnicznej i liderem została drużyna Ogniwa. Jak narazie bez punktów na ostatnim miejscu Kolejarz Stróże i Gród Podegrodzie. 

Nasz niedzielny rywal to spadkowicz z IV ligi, który na tym poziomie rozgrywek utrzymywał się od dłuższego czasu. Niestety w w minionym sezonie nie udała mu się ta sztuka i w obecnych rozgrywkach gra na poziomie Ligi Okręgowej. Do tej pory drużyna z Kamionki wygrała tylko jeden raz z Kolejarzem Stróże 6:0. W pozostałych meczach nie zdobyli punktów.

Płomień znajduje się w podobnej sytuacji. Tylko ma rozegrane trzy mecze i w nich zdobył trzy punkty tydzien temu wygrywają na własnym stadionie 1:0 z Kolejarzem. Przed nami kolejny cieżki mecz tym razem na wyjeździe. Znów Trener nie może liczyć na pełną kadrę, dlatego czeka nas bardzo trudne zadanie, ale wierzymy, że uda się przywieść punkty z wyjazdu do Kamionki. 

Kadra na mecz ze Skalnikiem:

Marcin Wydra, Przemek Zawada, Dawid Plata, Wojtek Majcher, Krzysiek Golonka, Kacper Dutka, , Adrian Haszczyc, Maciek Kęska, Kamil Musiał, Marcin Jańczy, Marcin Smoleń, Leszek Łącki, Karol Hałapa, Krzysztof Michura, Dominik Dudek, Bartek Zawada, 


5 kolejka Ligi Okręgowej:

Skalnik Kamionka Wielka - Płomień Limanowa

Niedziela 3 września godz. 16:00

Sędzia główny: Sebastian Krok KS Gorlice


Pozostałe mecze 5 kolejki Ligi Okręgowej:

  • Ogniwo Piwniczna Zdrój - Orkan Szczyrzyc 2:1
  • Zalesianka Zalesie - Orkan Raba Wyżna 1:2
  • Jarmuta Szczawnica - Orzeł Wojnarowa 9:1
  • KS Bobowa - Sokół Słopnice, niedziela godz. 17:00
  • Huragan Waksmund - LKS Rupniów, niedziela godz. 17:00
  • LKS Szaflary - AKS Ujanowice, niedziela godz. 17:00
  • Kolejarz Stróże - Gród Podegrodzie, niedziela godz. 16:00

Zdjęcie pochodzi ze strony: skalnikbogdanski.pl

czytano 484 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video