Szósta kolejka spotkań Ligi Okręgowej przed nami. Płomień Limanowa zagra w Słopnicach z Sokołem.

Po niepełnych pięciu kolejkach liderem drużyna Ogniwa Piwniczna Zdrój, która po bardzo dobrym meczu tydzień temu pokonała Orkan Szczyrzyc. Dwie drużyny bez porażki to Jarmuta i Szaflary, które rozegrały po 4 mecze. Bez punktu już tylko Gród Podegrodzie, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Nasz sobotni rywal Sokół Słopnice zajmuje 5 miejsce z dziewięcioma punktami na koncie. Do tej pory Sokół pod wodzą Wojciech Tajdusia wygrał trzy mecze i dwa przegrał. Raz u siebie z Rupniowem i na wyjeździe z Orkanem Szczyrzyc. Drużyna ze Słopnic to zawsze mocny rywal szczególnie na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Na tej płycie zespół potrafi się rozpędzić i grać bardzo sz ybko piłką.

Płomień po porażce ze Skalnikiem zajmuje trzynaste miejsce z trzema punktami na koncie. Mamy swoje problemy z kontuzjami oraz brakiem ważnych zawodników, musimy z nimi sobie jak najszybciej poradzić i zacząć zdobywać regularnie punkty. Mecze z Sokołem zawsze są emocjonującymi widowiskami i zapewne tak samo będzie w tym meczu. Każdy z zawodników Płomienia walczy w każdym meczu bardzo ambitnie i tego nie można nikomu odmówić...

Kadra na mecz ze Sokołem:

Marcin WydraŁukasz KozaDawid PlataWojtek MajcherKrzysiek GolonkaKacper Dutka,Adrian HaszczycMaciek KęskaMarcin JańczyMarcin SmoleńLeszek ŁąckiKrzysztof MichuraDominik Dudek, Bartek Zawada, Jarosław PiórkowskiSzymon KozaDominik WojtasJacek Guzik.


6 kolejka Ligi Okręgowej:

Sokół Słopnice - Płomień Limanowa

Sobota 10 września godz. 17:00

Sędzia główny: Sebastian Krok KS Gorlice


Pozostałe mecze 6 kolejki Ligi Okręgowej:

  • Gród Podegrodzie - Skalnik Kamionka Wielka, sobota godz. 17:00
  • Orzeł Wojnarowa - Kolejarz Stróże, sobota godz. 17:00
  • AKS Ujanowice - Jarmuta Szczawnica, niedziela godz. 16:00
  • Orkan Szczyrzyc - Zalesianka Zalesie, niedziela godz. 16:00
  • LKS Rupniów - Ogniwo Piwniczna Zdrój, niedziela godz. 17:00
  • KS Bobowa - Huragan Waksmund, niedziela godz. 17:00
  • Orkan Raba Wyżna - LKS Szaflary, 13 września godz. 17:00
czytano 479 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video