11. [] R. Twaróg
  12. [] M. Wydra [wszedł] 75' ( M. Kęska )
Średnia wieku: 13 lat

Płomień Limanowa - LKS Mordarka 3:0 (3:0)

Na meczu trampkarzy pojawiło się 12 zawodników. Kilku trampkarzy będzie dopiero zgłoszonych na kolejne spotkania. Goscie przyjechali w 18.

Mecz lepiej rozpoczął Płomień i już w 5 minucie padła bramka, która nie została uznana ponieważ strzelający D. Chanek był na spalonym. W 12 minucie dobrze ze skrzydła uderzał M. Golonka. W 14 minucie było już 1:0 Po pięknej akcji R. Twaroga na lewym skrzydle, gdzie minął obrońcę i dograł na 5 metr do D. Golonki, któremu pozostało dołożyć nogę i trampkarze mogli cieszyć, się z prowadzenia. Goście grali słabo nie mogąc się przedostać, pod pole karne Płomienia. W 20 minucie było 2:0, po wymianie podań z pierwszej piłki między D. Michurą, a R. Twarogiem, który dograł piłkę do D. Chanka, który uderzył w bramkarza, piłka wyszła na 2 metr i K. Dutka dobił ją do pustej bramki. W tym czasie LKS Mordarka próbowała rozgrywać, piłkę w środku pola nie radząc sobie z dobrze grającymi trampkarzami Płomienia. W 28 minucie padła trzecia bramka. Po kopaninie w środku boiska, D. Michura dograł dokładną prostopadłą piłkę między obrońców do D. Chanka i ten wprawdzie na raty lecz skutecznie zdołał pokonać, bramkarza Mordarki. Do przerwy prowadzenia Płomienia 3:0.

Po zmianie stron nadal Płomień prowadził grę a Mordarka tylko asystowała naszym zawodnikom na boisku. Kilka dobrych strzałów oddali D. Golonka, D. Chanek i D. Michura. Płomień przez całe spotkanie miał dużą przewagę na boisku. Miedzy czasie z boiska zszedł bramkarz M. Kęska, a wszedł za niego M. Wydra. Mimo dużej przewagi Płomienia, Mordarka kilka krotnie groźnie kontrowała, lecz ich akcje kończyły się na obrońcach.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i trampkarze Płomienia wygrali pierwszy mecz wiosenny.

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: 16

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 123 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - LKS Mordarka ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.