12. [] P. Ociepka [wszedł] 60' ( M. Golonka )
  13. [] R. Twaróg [wszedł] 60' ( D. Golonka )
Średnia wieku: 13 lat

Płomień Limanowa - Zenit Kasinka Mała 1:3 (0:1)

Na meczu pojawiło się 13 zawodników Płomienia, a Zenit przyjechał w 15 osobowym składzie. Sedziowie spóźnili się i mecz rozpoczął się kilka minut później niż był planowany.

Trampkarze grali bardzo ospale, to nie była ta sama drużyna, która dwa tygodnie temu wygrywała z Mordarką. W 5 minucie doba akcję przeprowadzili D. Michura i D. Golonka, a D. Chanek nie zakończył akcji nawet strzałem. Trzy minuty później D. Golonka oddał dobry strzał po podaniu Chanka. W 10 minucie rzut wolny wykonywał F. Wróbel podał na skrzydło do Hajnolda i ten z lini końcowej dokładnie dośrodkował do Chanka, który oddał celny lecz za lekki strzał w środek bramki. W 13 minucie mocny strzał obronił M. Kęska. W 20 minucie było 0:1 dla Zenitu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pierwszy do piłki doszedł napastnik Zenitu i z pierwszej piłki trafił do siatki.

Do końca pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środku boiska z lekką przewagą Zenitu.

Po przerwie Zenit szybko strzelił drugą bramkę i mecz był już ustawiony. Później Płomień przeprowadził bardzo dobrą akcję, rozpoczętą od P. Ociepki, przez R.Twaroga i B. Hajnolda, który znalazł się na dobrej pozycji do zdobycia bramki, ale niestety znalazł się na spalonym. 15 minut po przerwie trampkarze Płomienia strzelili kontaktową bramkę rzut wolny z 25 metrów wykonywał T. Sułkowski i strzelił w samo okienko bramki. Dobra akcja na kilka minut przed końcem meczu P. Ociepka podał do D. Michury ten rozegrał do D. Golonki, a całą akcję strzałem zamknął B. Hajnold, a piłka przeleciała tylko po rękach bramkarza i wyszła na rzut rożny. Później już tylko grał Zenit, który strzelił jeszcze jedną bramkę i Płomień przegrał kolejny mecz 1:3.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 0, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -18

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 126 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - Zenit Kasinka Mała ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.