13. [] R. Twaróg [wszedł] 60' ( K. Dutka )
  14. [] P. Ociepka [wszedł] 70' ( D. Golonka )
Średnia wieku: 13 lat

Płomień Limanowa - Gorce Kamienica 4:1 (2:1)

Trampkarze Płomienia do meczu z Gorcami przystąpili w 14 osobowym składzie. Goście przyjechali na czas, lecz zabrakło sędziów. Dlatego spotkanie sędziowali miejscowi działacze. Jako główny sędziował K. Kaletką, a na lini J. Walasik. Trzecim sędzią była osoba z obozu gości.

Trampkarze od początku dobrze operowali piłka tworząc sobie przewagę w środku pola. Akcję tworzyli skrzydłami uruchamiając D. Golonkę, bądź B. Hajnolda. Na początku meczu dobre okazję miął D. Chanek, lecz do zdobycia bramki brakowało celnego strzału. W 18 minucie ta sztuka udała się D. Golonce, który strzelił bramkę po podaniu D. Chanka, a do niego doskonalę nad obrońcami podawał M. Golonka. W 25 minucie na bramkę ponownie uderzał D. Golonka, ale bramkarzy był na posterunku. Minutę później Gorce przeprowadziły akcję bramkową, ale w bramce czujnie bronił M. Kęska. W 30 minucie było 1:1 po błędach obrony. Na minutę przed końcem pierwszej połowy D. Chanek otrzymał piłkę na 25 metrze popędził w stronę bramki i przelobował bramkarz z 16 metrów.

Po przerwie Gorce szybko chciały odrobić, stratę bramkową lecz obrona Płomienia dobrze spisywała się w tej części gry. Druga połowa widowiskowo była gorsza od pierwszej, mniej było w niej akcji pod bramkowych oraz sytuacji strzeleckich, mimo to Płomień zdołał ją wygrać. Wszystko za sprawą dobrej gry całej drużyny, która walczyła o jak najlepszy wynik w całym spotkaniu. Na kilka minut przed końcem D. Chanek wykorzystał kolejną sytuacje sam na sam strzelając drugą bramkę w tym spotkaniu. Gorce straciły nieco chęć, do gry aczkolwiek walczyły do końca o poprawę rezultatu i odrobienie strat. W końcówce meczu kolejną sytuację miał D. Chanek lecz tym razem jej nie wykorzystał. W ostatniej minucie spotkania D. Michura zagrał dokładną prostopadła piłkę na D. Chanka i temu nie pozostało nic innego jak skompletować hattricka.

Wynik spotkania to 4:1 dla Płomienia. Dobra gra naszych trampkarzy napawa optymizem na przyszłość, dla klubu. Naocznie widać, ciężką prace trenera młodzieży Łukasza Bukowca, który szkoli kolejną rzeszę młodych graczy. Po sezonie kilku z nich przejdzie do juniorów i jeśli nie zmarnują swoich talentów i nie zaprzepaszczą swojej pracy to Płomień w przyszłości będzie błyszczał.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -7

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 131 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - Gorce Kamienica ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.