Saturday 30 May 2009 13:00 III Liga Trampkarzy Limanowska
[gol] 18' Dawid Golonka
[gol] 45' Damian Chanek
[gol] 86' Damian Chanek
[gol] 89' Damian Chanek
Bramki
 1. [] M. Kęska
 2. [] M. Guzik
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] F. Wróbel
 5. [] M. Sułkowski
 6. [] D. Golonka [zeszedł] 70'
 7. [] D. Michura
 8. [] M. Golonka [zeszedł] 75'
 9. [] B. Hajnold
 10. [] D. Chanek
 11. [] K. Dutka [zeszedł] 60'
 12. [] M. Michalik [wszedł] 75' ( M. Golonka )
 13. [] R. Twaróg [wszedł] 60' ( K. Dutka )
 14. [] P. Ociepka [wszedł] 70' ( D. Golonka )
Średnia wieku: 13 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Płomień Limanowa - Gorce Kamienica 4:1 (2:1)

Trampkarze Płomienia do meczu z Gorcami przystąpili w 14 osobowym składzie. Goście przyjechali na czas, lecz zabrakło sędziów. Dlatego spotkanie sędziowali miejscowi działacze. Jako główny sędziował K. Kaletką, a na lini J. Walasik. Trzecim sędzią była osoba z obozu gości.

Trampkarze od początku dobrze operowali piłka tworząc sobie przewagę w środku pola. Akcję tworzyli skrzydłami uruchamiając D. Golonkę, bądź B. Hajnolda. Na początku meczu dobre okazję miął D. Chanek, lecz do zdobycia bramki brakowało celnego strzału. W 18 minucie ta sztuka udała się D. Golonce, który strzelił bramkę po podaniu D. Chanka, a do niego doskonalę nad obrońcami podawał M. Golonka. W 25 minucie na bramkę ponownie uderzał D. Golonka, ale bramkarzy był na posterunku. Minutę później Gorce przeprowadziły akcję bramkową, ale w bramce czujnie bronił M. Kęska. W 30 minucie było 1:1 po błędach obrony. Na minutę przed końcem pierwszej połowy D. Chanek otrzymał piłkę na 25 metrze popędził w stronę bramki i przelobował bramkarz z 16 metrów.

Po przerwie Gorce szybko chciały odrobić, stratę bramkową lecz obrona Płomienia dobrze spisywała się w tej części gry. Druga połowa widowiskowo była gorsza od pierwszej, mniej było w niej akcji pod bramkowych oraz sytuacji strzeleckich, mimo to Płomień zdołał ją wygrać. Wszystko za sprawą dobrej gry całej drużyny, która walczyła o jak najlepszy wynik w całym spotkaniu. Na kilka minut przed końcem D. Chanek wykorzystał kolejną sytuacje sam na sam strzelając drugą bramkę w tym spotkaniu. Gorce straciły nieco chęć, do gry aczkolwiek walczyły do końca o poprawę rezultatu i odrobienie strat. W końcówce meczu kolejną sytuację miał D. Chanek lecz tym razem jej nie wykorzystał. W ostatniej minucie spotkania D. Michura zagrał dokładną prostopadła piłkę na D. Chanka i temu nie pozostało nic innego jak skompletować hattricka.

Wynik spotkania to 4:1 dla Płomienia. Dobra gra naszych trampkarzy napawa optymizem na przyszłość, dla klubu. Naocznie widać, ciężką prace trenera młodzieży Łukasza Bukowca, który szkoli kolejną rzeszę młodych graczy. Po sezonie kilku z nich przejdzie do juniorów i jeśli nie zmarnują swoich talentów i nie zaprzepaszczą swojej pracy to Płomień w przyszłości będzie błyszczał.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -7

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 131 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - Gorce Kamienica ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60