Sunday 31 May 2009 16:00 A Klasa Limanowska
  1. [] K. Kaletka
  2. [] M. Smoter
  3. [] B. Zawada
  4. [] M. Twaróg
  5. [] T. Wilczek
  6. [] J. Walasik
  7. [] P. Golonka
  8. [] M. Golonka
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-2-1

Płomień Limanowa - Sokół Słopnice 0:6 (0:2)

Seniorzy Płomienia w niedzielne popołudnie mieli rozegrać bardzo ważny mecz z liderem tabeli drużyną Sokoła Słopnice. Na meczu pojawiło się zaledwie 8 seniorów. Braki kadrowe związane były głównie z kontuzjami, odpadli: Bramkarz P. Zawada, R. Łącki, J. Piórkowski, K. Golonka, A. Wąsowicz, Z. Dudek, M. Jurzec. Pewny swoich umiejętności Sokół przyjechał liczną grupą dobrze przygotowany do spotkania.

Seniorzy Płomienia, nie łudzili się przed spotkaniem iż uda się uzyskać jakikolwiek korzystny wynik wkońcu na boisku przebywało ich zaledwie 8, a dodatkow w bramce Płomienia z konieczności musiał bronić K. Kaletka, bo podstawowy bramkarz P. Zawada wciąż leczy kontuzje. Mimo tego drużyna postanowiła wyjść, na boisko i walczyć o honor. Sokół miał olbrzymią przewagę przez całe spotkanie w posiadaniu piłki. Bramka Płomienia była cały czas oblegana, aczkolwiek obrona spisywała się całkiem dobrze i strzały bądź akcję Sokoła nie kończyły się bramką. Dobrze w bramce spisywał się K. Kaletka, który pokazał kilka dobrych interwencji, szczególnie dobrze spisał się dwukrotnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem oraz przy mocnym strzale po ziemi. Niestety już w pierwszej połowie Płomień stracił dwie bramki w głupi sposób i przy tych golach większa zasługa była zawodników Płomienia. Przy pierwszej bramce T. Wilczek nie zdołał wybić, piłki i przejął ją napastnik strzelając z 5 metrów. Przy drugiej J. Walasik zawahał się przy wybijaniu i napstnik Sokoła wykorzystał to. Po za tymi sytuacjami Sokół wcale nie prezentował gry godnej lidera. Większość akcje przeprowadzana była skrzydłami i kończyły się dośrodkowaniami. Płomień tylko kilka razy przedostał się pod bramkę Sokoła nie zagrażając jej w żaden sposób.

Druga połowa była podoba do pierwszej, Płomień cały czas się bronił, a Sokół tworzył bramkowe okazję. Warto wspomnieć, że zaraz na początku drugiej połowy rzut karny po faulu M. Smotra wybronił K. Kaletka. Napastnik Sokoła uderzył mocno przy słupku po ziemi, lecz nasz nowokreowany bramkarz wyczuł intencję strzelca. Później również dobrze sobie radził na bramce, ale mimo to Sokół strzelił 4 bramki. Płomień w tej części gry miał tylko jedną dobrą okazję po rajdzie M. Golonki przez pół boiska i strzale w światło bramki.

Płomień przegrał mecz, grając w 8. Sokół po słabej grze wygrał zasłużenie. Mimo tego iż drużyna seniorów przegrała to zawodnikom, którzy przybyli na mecz i zagrali należą się słowa uznania za walkę przez całe 90 minut. Do końca sezonu już tylko 4 mecze i proszę resztę o wielką mobilizację bo sprawa utrzymania jest jeszcze całkiem realna.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: -24

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 132 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Sokół Słopnice ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60