11. [] K. Kokot [zeszedł] 46'
  12. [] D. Dudek [wszedł] 46' ( K. Kokot )
Średnia wieku: 12 lat

Laskovia Laskowa - Płomień Limanowa 4:2 (3:1)

Trampkarze Płomienia w sobotnie popołudnie udali się do Laskowej na mecz w ramach drugiej kolejki Nowej Ligi Trampkarzy. W autobusie zjawiło się zaledwie 12 trampkarzy.Mecz zaczął się fatalnie bo już po 10 minutach po błędach obrońców Laskovia prowadziła 2:0. Dopiero w 26 minucie kontaktową bramkę strzelił Robert Twaróg, po podaniu Dawida Michury, wcześniej rajdem popisał się Barłomiej Hajnold. 3 minuty później było już 3:1 dla Laskovi, a po raz kolejny źle spisała się defensywa Płomienia. W 33 minucie sytuację sam na sam z bramkarze gospodarzy nie wykorzystał D. Dudek. Do przerwy wyraźna przewaga Laskovii udokumentowana dwu bramkowym prowadzeniem.

Po przerwie obraz gry trochę się zmienił i Płomień częściej przebywał na połowie rywali. Dobre sytuację mieli B. Hajnold oraz R. Twaróg, którzy stanęli oko w oko z bramkarzem. W 50 minucie Laskovia strzeliła kolejną bramkę. Po strzale z 20 metra pod poprzeczkę nie miał szans na obronę M. Wydra. Na minutę przed końcem w polu karnym faulowany był Dawid Michura i sam podszedł do "11" strzelając pewnie bramkę ustalającą wynik korzystny dla Laskovii 4:2.

Trampkarze przegrali drugi mecz z rzędu prezentując słabą grę przez całe spotkanie. Miejmy nadzięję, że w kolejnych meczach będzie lepiej.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 11, Bilans bramkowy: -66

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 156 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Laskovia Laskowa ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.