11. [] K. Kokot
  12. [] R. Twaróg [wszedł] 46' ( D. Raczek )
Średnia wieku: 11 lat

Starówka Stara Wieś - Płomień Limanowa 4:2 (3:1)

Trampkarze w bardzo młodym składzie zmierzyli się z nową drużyną w kategorii trampkarzy: Starówką Stara Wieś. W składzie Płomienia znalazło się 4 zawodników urodzonych w 2000r.

Mecz źle się rozpoczął dla naszej drużyny bo już po 8 minutach Płomień przegrywał 0:2. Trampkarze dzielnie walczyli o korzystny wynik. W 22 minucie bramkę kontaktową zdobył Dawid Michura, który wykorzystał dobre podanie od Mariusza Golonki. Minutę później groźnie uderzał D. Michura i powinno być 2:2. W 25 minucie Starówka strzeliła trzecią bramkę i do połowy to Stara Wieś prowadziła 3:1.

Po zmianie stron Starówka dołożyła czwartą bramkę i ciężko już było pozbierać się naszej drużynie. Jednak udało się strzelić jeszcze jedną bramkę i zmniejszyć rozmiary porażki. Strzelcem okazał się Paweł Ociepka, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym.

Płomień przegrał 5 kolejny mecz.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -21

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 166 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.