9. [] K. Musiał
  10. [] S. Koza
  11. [] M. Kęska
Średnia wieku: 16 lat

Juniorzy na ostatni jesienny wyjazd udali się w mocno okrojonym składzie. Do autobusu wsiadło tylko jedynastu zawodników, w tym dwóch bramkarzy. W tej sytuacji jako napastnik musiał zagrać trzeci bramkarz: Marcin Kęska

Grybovia, również miała problem ze skompletowaniem składu, a i 11 zawodnik dotarł na minuty przed pierwszym gwizdkiem. Mimo takiego obrotu sprawy Grybovia lepiej rozpoczęła bo już w 1 minucie powinno być 1:0 dla gospodarzy. Po składnej akcji z trudem mocny strzał z 10 metrów wybronił Przemysław Zawada. W 6 minucie rzut wolny wykonywał K. Koza, a K. Michura z 5 metrów uderzył wysoko nad poprzeczką. Dwie minuty później doskonałą kontrę przeprowadził Płomień. K. Koza podawał do K. Musiał, ten dograł do S. Kozy, który uderzył w obrońcę, a dobijał niecelnie T. Łątka. W 15 minucie mocno lecz wprost w ręce bramkarza uderzał K. Koza. W 34 minucie padła upragniona bramka dla Płomienia. Piękna akcja z tzw. klepki dwójki graczy: Kamil Musiał i Konrad Koza, zakończył ten pierwszy strzałem obok bramkarza z najbliższej odległości, asystę zaliczył ten drugi. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy, trzech filarów Płomienia. Rozpoczął K. Michura, podał na skrzydło do K. Musiała, który wyłożył na 16 metr do K. Kozy, a ten z pierwszej piłki uderzając niewiele się pomylił. Do przerwy wyraźna przewaga Płomienia, udokumentowana tylko jedno bramkową przewagą.

Po zmianie stron tak samą jak pierwszą połowę lepiej zaczęła Grybovia i już w 47 minucie gospodarze doprowadzili do remisu. W środku pola piłkę stracił R. Zawada, napastnika nie dogonił K. Michura i P. Zawada był bez szans przy mocnym strzale po ziemi. W 53 minucie K. Musiał dogrywał po ziemi na 5 metr do M. Kęski, który nie trafił w piłkę, a miał szansę na bramkę. W 67 minucie Płomień znów obejmuje prowadzenie, po rzucie karnym wykorzystanym przez Konrada Koza. Trzeba zaznaczyć, że sędzie podyktował rzut karny po ręcę obrońcy, w sytuacji gdzie nie wykorzystał sam na sam z bramkarzem K. Koza. W 74 minucie kolejną doskonałą okazję miał M. Kęska, również po podaniu K. Musiała, uderzył tym razem w słupek, a dobitkę złapała bramkarz Grybovi.

Do końca spotkania Grybovia nie zdołała wyrównać, a zmęczeni zawodnicy Płomienia, głównie bronili dostępu do swojej bramki. Ważne trzy punkty zdobytę na boisku rywala przywożą nasi juniorzy do Limanowej.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 0, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 9

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 175 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Grybovia Grybów ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.