13. [] D. Raczek [wszedł] 46' ( K. Kokot )
  14. [] M. Antkiewicz [wszedł] 70' ( D. Dudek )
Średnia wieku: 12 lat

Lks Mordarka - Płomień Limanowa 1:4 (1:1)

Trampkarze Płomienia pojechali do Mordarki podbudowani cennym remisem z Laskovią.

Początek od razu należał do Płomienia bo kilka dobrych okazji bramkowych mieli B. Hajnold i M. Golonka, dopiero indywidualna akcja Bartłomieja Hajnolda dała prowadzenie trampkarzą. Niestety tuż przed przerwą gospodarze wyrównali.

Po zmianie stron znowu mnóstwo okazji mieli nasi napastnicy zwłaszcza B. Hajnold, niestety napastnicy Mordarki umieli strzelić bramkę i w drugiej połowie trzy razy pokonali B. Walasika i trampkarze Płomienia po raz kolejny przegrali, tym razem jednak na swoje życzenie.

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: 16

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 194 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu LKS Mordarka ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.