Saturday 19 June 2010 10:00 Nowa Liga Trampkarzy
Bramki
[gol] 3' Mariusz Golonka
[gol] 32' Bartłomiej Hajnold
[gol] 46' Dawid Michura
[gol] 55' Mateusz Guzik
[gol] 60' Mariusz Golonka
[gol] 65' Bartłomiej Hajnold
[gol] 66' Dawid Michura
 1. [] M. Wydra
 2. [] K. Dutka
 3. [] M. Guzik
 4. [] M. Smoter
 5. [] R. Twaróg
 6. [] B. Hajnold
 7. [] D. Michura [zeszedł] 80'
 8. [] P. Ociepka
 9. [] M. Golonka
 10. [] K. Kokot [zeszedł] 30'
 11. [] S. Ryś [zeszedł] 30'
 12. [] M. Kęska [zeszedł] 50' [wszedł] 30' ( K. Kokot )
 13. [] K. Łagosz [zeszedł] 60' [wszedł] 30' ( S. Ryś )
 14. [] B. Walasik [wszedł] 50' ( M. Kęska )
 15. [] D. Raczek [wszedł] 60' ( K. Łagosz )
 16. [] T. Ociepka [wszedł] 80' ( D. Michura )
Średnia wieku: 12 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Starówka Stara Wieś - Płomień Limanowa 4:7 (2:2)

Trampkarze Płomienia w deszczowe sobotnie przedpołudnie zagrali ze Starówka na boisku w Limanowej. Kadra Płomienia liczyła 16 zawodników. Drużyna ze Starej Wsi przyjechała tylko w 10 osobowym składzie.

Mimo przewagi jednego zawodnika, nie była widoczna różnica, a pierwsza bramka w spotkaniu padła zaraz po gwizku, a zdobyli ją zawodnicy Starówki bo błędzie M. Guzika. Płomień szybko odpowiedział, wyrównującego gola zdobył Mariusz Golonka. Gra się nie kleiła, akcję nie wychodziły, dodatkowo w 30 minucie samobójczą bramkę strzelił R. Twaróg i Płomień musiał odrabiać straty/ Uczynił to szybko, bo dwie minuty później Bartłomiej Hajnold dostał podanie od Kacpra Dutki i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.Do przerwy zatem bezbramkowy remis.

Po zmianie stron znów padły szybko bramki. W 2 minucie po przerwie sędzia podyktował rzut karny dla Płomienia, który na bramkę zamienił Dawid Michura.W kolejnej akcji natomiast pod bramką Płomienia faulował wykonawca wcześniejszego karnego i Starówka miał swój rzut karny, który również został wykorzystany. W kolejnych akcjach przewagę miała Starówka i znowu wyszła na prowadzenie, tym razem wynik był już 4:3 dla Starówki. Po 5 kolejnych minutach po rzucie rożnym z kontrą wyszedł Płomień, do Mateusza Guzika podawał Bartek Hajnold i ten pierwszy pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Później bramki strzelali już tylko gracze Płomienia. Piątą bramkę dla trampkarzy Płomienia i swoją drugą w tym meczu strzelił Mariusz Golonka po zamieszaniu w polu karnym. Na kilka minut do końca z prawej strony ładnie przedarł się Bartłomiej Hajnold i strzelił nie do obrony. Ostatnią bramkę po ładnej kilku graczy, Mariusza Golonki, Sławka Rysia, Bartka Hajnolda wykorzystał Dawid Michura strzelając 7 bramkę dla Płomienia.

Trampkarze Płomienia wygrali, pomimo iż mieli słabe okresy gry, musieli gonić wynik, ale konekwentnie dążyli do celu i udało się zdobyć trzy punkty.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -21

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 214 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60