15. [] D. Raczek [wszedł] 60' ( K. Łagosz )
  16. [] T. Ociepka [wszedł] 80' ( D. Michura )
Średnia wieku: 12 lat

Starówka Stara Wieś - Płomień Limanowa 4:7 (2:2)

Trampkarze Płomienia w deszczowe sobotnie przedpołudnie zagrali ze Starówka na boisku w Limanowej. Kadra Płomienia liczyła 16 zawodników. Drużyna ze Starej Wsi przyjechała tylko w 10 osobowym składzie.

Mimo przewagi jednego zawodnika, nie była widoczna różnica, a pierwsza bramka w spotkaniu padła zaraz po gwizku, a zdobyli ją zawodnicy Starówki bo błędzie M. Guzika. Płomień szybko odpowiedział, wyrównującego gola zdobył Mariusz Golonka. Gra się nie kleiła, akcję nie wychodziły, dodatkowo w 30 minucie samobójczą bramkę strzelił R. Twaróg i Płomień musiał odrabiać straty/ Uczynił to szybko, bo dwie minuty później Bartłomiej Hajnold dostał podanie od Kacpra Dutki i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.Do przerwy zatem bezbramkowy remis.

Po zmianie stron znów padły szybko bramki. W 2 minucie po przerwie sędzia podyktował rzut karny dla Płomienia, który na bramkę zamienił Dawid Michura.W kolejnej akcji natomiast pod bramką Płomienia faulował wykonawca wcześniejszego karnego i Starówka miał swój rzut karny, który również został wykorzystany. W kolejnych akcjach przewagę miała Starówka i znowu wyszła na prowadzenie, tym razem wynik był już 4:3 dla Starówki. Po 5 kolejnych minutach po rzucie rożnym z kontrą wyszedł Płomień, do Mateusza Guzika podawał Bartek Hajnold i ten pierwszy pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Później bramki strzelali już tylko gracze Płomienia. Piątą bramkę dla trampkarzy Płomienia i swoją drugą w tym meczu strzelił Mariusz Golonka po zamieszaniu w polu karnym. Na kilka minut do końca z prawej strony ładnie przedarł się Bartłomiej Hajnold i strzelił nie do obrony. Ostatnią bramkę po ładnej kilku graczy, Mariusza Golonki, Sławka Rysia, Bartka Hajnolda wykorzystał Dawid Michura strzelając 7 bramkę dla Płomienia.

Trampkarze Płomienia wygrali, pomimo iż mieli słabe okresy gry, musieli gonić wynik, ale konekwentnie dążyli do celu i udało się zdobyć trzy punkty.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -21

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 214 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.