Sunday 29 August 2010 11:00 B Klasa Limanowska
[gol] 11' Michał Smoter ( Bartłomiej Zawada )
[gol] 44' Artur Wąsowicz ( Mirosław Twaróg )
Bramki
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] B. Zawada
 5. [] L. Łącki
 6. [] M. Smoter
 7. [] K. Kaletka
 8. [] R. Łącki
 9. [] M. Twaróg
 10. [] K. Golonka [zeszedł] 83'
 11. [] A. Wąsowicz [zeszedł] 80'
 12. [] J. Wilk [wszedł] 83' ( K. Golonka )
 13. [] M. Myszka [wszedł] 80' ( A. Wąsowicz )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia zainaugurowali rozgrywki w B klasie Limanowskiej meczem z KS II Tymbark. Trener Piotr Pietruch miał do dyspozycji 13-to osobową kadrę na dzisiejsze spotkanie. Zabrakło kontuzjowanych J. Walasika i S. Wrony oraz kilku zawodników z niewiadomych przyczyn.

 

Płomień rozpoczął od agresywnego presingu. Wszystko wyglądało dobrze i w 11 minucie Płomień objął prowadzenie. Bartłomiej Zawada zagrał dokładną piłkę do Michała Smotra, który z rogu 16-tki pokonał bramkarza Tymbarku. Później gra się wyrównała, a Płomień się bronił i wyprowadzał kontry. Dobrą okazję miał znowu M. Smoter i R. Łącki. Tymbark nie mógł się przebić przez dobrze grającą w tym spotkaniu obronę. Pod koniec pierwszej połowy rzut rożny rozegrany krótko i wymiana piłki pomiędzy Krzysztofem Golonką i M. Twarogiem zakończona dośrodkowaniem tego drugiego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Artur Wąsowicz i strzałem głową podwyższył prowadzenie Płomienia. Do przerwy 2:0.

 

Po zmianie stron Tymbark II przejął inicjatywę na boisku i to Płomień musiał się twardo bronić. Kilka razy groźnie seniorzy wychodzili z kontrami. Indywidualną akcją popisał się Krzysztof Golonka, minął kilku zawodników i uderzył niecelnie. Tymbark II miał swoje okazję, na 5 metrze zawodnik gości będąc sam na sam z Łukaszem Kozą uderzył wysoko nad bramką. Groźne stałe fragmenty wykonywane przez gości sprawiały trudność naszym zawodnikom w obronie. Mecz zakończył się zwycięstwem Płomienia Limanowa.

 

Trudny mecz na początek rozgrywek, walka przez 90 minut i dwie strzelone bramki, tak w skrócie można opisać pierwsze spotkanie nowego sezonu. Drużyna Tymbarku mająca przewagę w posiadaniu piłki przegrała z Płomieniem. Najważniejsze dla naszej drużyny są 3 punkty i to się tylko liczy.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 12

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 228 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60