Sunday 12 September 2010 11:00 B Klasa Limanowska
[gol] 38' Michał Smoter ( Krzysztof Golonka )
[gol] 53' Rafał Łącki
[gol] 61' Rafał Łącki
[gol] 71' Krzysztof Kaletka ( Rafał Łącki )
[gol] 88' Krzysztof Golonka
Bramki
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] B. Zawada
 5. [] J. Walasik
 6. [] M. Smoter [zeszedł] 46'
 7. [] K. Kaletka [zeszedł] 72'
 8. [] R. Łącki [zeszedł] 85'
 9. [] M. Twaróg
 10. [] K. Golonka
 11. [] A. Wąsowicz [zeszedł] 65'
 12. [] J. Wilk [wszedł] 85' ( R. Łącki )
 13. [] L. Łącki [kartka] [wszedł] 65' ( A. Wąsowicz )
 14. [] M. Myszka [wszedł] 72' ( K. Kaletka )
 15. [] M. Jurzec [kartka] [wszedł] 46' ( M. Smoter )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia w trzeciej kolejce zmierzyli się ze Stradomką Skrzydlna, która zagrała tylko jeden mecz z Ostrą. Od pierwszej minuty na boisku pojawiła się ta sama jedynastka co w meczu z Limanovią.

 

Lepiej zaczęli goście i w pierwszych minutach kilka razy stworzyli sobie sytuację bramkowe. Przez całą pierwszą połowę Stradomka kontrolowała wydarzenia na boisku, siejąc zamieszanie w środkowej strefie boiska. Płomień miał kilka akcji bramkowych jednak brakowało wykończenia. W 41 minucie po kontrze poszła akcja skrzydłem, gdzie Krzysztof Golonka dośrodkował do Michała Smotra i ten zamknął akcję strzałem nogą. Do przerwy jedno bramkowe prowadzenie Płomienia.

 

Po zmianie stron goście znowu zaatakowali, a Płomień wyszedł jakoś ospale na drugą połówkę. W 50 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez K. Kaletkę w polu karnym bramkarz wypuścił piłkę z rąk i próbowali ją dobijać Karol Golonka i J. Walasik, aż wkońcu obrońca złapał piłkę do ręki, za co otrzymał czerwony kartonik, karnego na bramkę zamienił Rafał Łącki. 10 minut później po faulu na Rafale Łąckim sędzia podyktował rzut karny. Dodatkowo w kłótni z sędzią drugą żółtą kartkę otrzymał bramkarz Stradomki i goście kończyli mecz w 9. Karnego na bramkę zamienił poszkodowany. Później zrobiło się dużo miejsca na boisku i odziwo dobre sytuację mieli goście, którzy atakowali jak by to oni mieli przewagę liczebną. Duża ilość spalonych po stronie Płomienia nie pomagały w zdobywaniu bramek. Mimo to udało się jeszcze dwie strzelić. Krzysztof Kaletka zdobył bramkę pokonując bramkarza w sytuacji sam na sam, podawał mu Rafał Łącki. Na 3 minuty do końca Krzysztof Golonka zdobył bramkę po indywidualnej akcji. Tuż pod koniec meczu goście zdobyli honorową bramkę. Gracze Stradomki przeszli całą linię środkową i zdobyli bramkę.

 

Płomień zasłużenie wygrał spotkanie, bo umiał wykrorzystać sytuację. Seniorzy Płomienia powinni jednak zdobyć jeszcze kilka bramek i nie stracić tej jednej.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 3, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 11

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 234 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Stradomka Skrzydlna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60