Sunday 19 September 2010 15:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 15' Krzysztof Golonka ( Karol Golonka )
[gol] 29' Mirosław Jurzec ( Bartłomiej Zawada )
[gol] 50' Krzysztof Kaletka ( Rafał Łącki )
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka [zeszedł] 81'
 3. [] J. Walasik
 4. [] B. Zawada [kartka]
 5. [] L. Twaróg
 6. [] M. Smoter
 7. [] K. Kaletka
 8. [] R. Łącki
 9. [] M. Twaróg
 10. [] K. Golonka
 11. [] M. Jurzec [zeszedł] 88'
 12. [] L. Łącki [wszedł] 81' ( K. Golonka )
 13. [] M. Myszka [wszedł] 88' ( M. Jurzec )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia udali się na małe boisku do Olszówki, aby przywieźć do Limanowej 3 punkty. Trener Piotr Pietruch nie zmieniał składu po za tym, że do składu wskoczył Mirek Jurzec za nieobecnego Artura Wąsowicza.

Cel był jasny i każdy wiedział o co gramy. Mecz dobrze ułożył się dla Płomienia bo w pierwszych minutach kilka dobrych akcji ze strony Płomienia i nasi seniorzy objęli prowadzenie. Pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Golonka, który uderzył z lewej strony po podaniu Karola Golonki. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczk i wpadła do bramki. Później rzut wolny wykonywany przez B. Zawadę, wrzutka w pole karne, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, a do bramki pakuje ją Mirek Jurzec. Płomień chciał iść za ciosem i miał okazję do kolejnych bramek. Sytuację sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał J. Walasik i po tej sytuacji, obraz gry znacznie się zmienił. Gospodarze podnieśli się i zaczęli atakować. Groźne kontry dały efekt bramkowy. Do połowy Ostra zdobyła dwie bramki i po 45 minutach był remis 2:2.

 

Po zmianie stron Płomień nie co wyszedł zaspale na boisko, a Ostra chciała to wykorzystać. Udało się jednak zdobyć bramkę na 3:2. Gola z lewej strony strzałem po ziemi zdobył Krzysztof Kaletka. Od tego momentu na boisku było mnóstwo fauli przepychanek, brzydkiej gry, ale zarówno Płomień jak i Ostra miała swoje sytuację do strzelenia gola. Wynik jednak nie uległ zmianie i drużyna Seniorów Płomienia, mogła się cieszyć z wywalczonych 3 punktów.

 

W 4 ligowych spotkaniach Płomień zdobył 9 punktów. W najbliższą niedzielę seniorzy pauzują, dlatego będzie czas na krótki oddech i potem wracamy do walki o kolejne punkty.

 

Zwycięstwa: 8, Remisy: 0, Porażki: 7, Bilans bramkowy: 10

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 238 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Ostra Olszówka Raba Niżna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60