13. [] M. Myszka [wszedł] 88' ( M. Jurzec )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia udali się na małe boisku do Olszówki, aby przywieźć do Limanowej 3 punkty. Trener Piotr Pietruch nie zmieniał składu po za tym, że do składu wskoczył Mirek Jurzec za nieobecnego Artura Wąsowicza.

Cel był jasny i każdy wiedział o co gramy. Mecz dobrze ułożył się dla Płomienia bo w pierwszych minutach kilka dobrych akcji ze strony Płomienia i nasi seniorzy objęli prowadzenie. Pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Golonka, który uderzył z lewej strony po podaniu Karola Golonki. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczk i wpadła do bramki. Później rzut wolny wykonywany przez B. Zawadę, wrzutka w pole karne, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, a do bramki pakuje ją Mirek Jurzec. Płomień chciał iść za ciosem i miał okazję do kolejnych bramek. Sytuację sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał J. Walasik i po tej sytuacji, obraz gry znacznie się zmienił. Gospodarze podnieśli się i zaczęli atakować. Groźne kontry dały efekt bramkowy. Do połowy Ostra zdobyła dwie bramki i po 45 minutach był remis 2:2.

Po zmianie stron Płomień nie co wyszedł zaspale na boisko, a Ostra chciała to wykorzystać. Udało się jednak zdobyć bramkę na 3:2. Gola z lewej strony strzałem po ziemi zdobył Krzysztof Kaletka. Od tego momentu na boisku było mnóstwo fauli przepychanek, brzydkiej gry, ale zarówno Płomień jak i Ostra miała swoje sytuację do strzelenia gola. Wynik jednak nie uległ zmianie i drużyna Seniorów Płomienia, mogła się cieszyć z wywalczonych 3 punktów.

W 4 ligowych spotkaniach Płomień zdobył 9 punktów. W najbliższą niedzielę seniorzy pauzują, dlatego będzie czas na krótki oddech i potem wracamy do walki o kolejne punkty.

Zwycięstwa: 8, Remisy: 0, Porażki: 7, Bilans bramkowy: 10

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 238 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Ostra Olszówka Raba Niżna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.