Sunday 3 October 2010 14:00 B Klasa Limanowska
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] B. Zawada
 5. [] J. Walasik
 6. [] M. Smoter
 7. [] M. Twaróg
 8. [] K. Kaletka
 9. [] A. Wąsowicz [zeszedł] 46'
 10. [] K. Golonka
 11. [] J. Wilk
 12. [] M. Myszka [wszedł] 46' ( A. Wąsowicz )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Niedzielny mecz seniorów rozpoczął się z prawie godzinnym opóźnieniem ze względu na brak sędziów...poszukiwania trwały do czasu znalezienie sędziego głównego ze strony Olimpii i jednego bocznego. Ze strony Płomienia sędziował jeden boczny. Kadra Płomienia na bardzo ważny mecz liczyła zaledwie 12 zawodników.

Wszyscy już się nieco rozleniwili, a tu trzeba było grać. Od początku parcie na bramkę miała Olimpia, która przez całe spotkanie stosowała taktykę gry długiej piłki na szybkich napastników. Cały czas jednak gracze rozbijali się, albo o obronę albo świetnie bronił Łukasz Koza. Płomień miał swoje akcje, daw groźne strzały oddał Krzysztof Kaletka. Skrzydła i środek pomocy nie funkcjonował za dobrze w dzisiejszym meczu dodatkowo goście omijali te formację rzucając długie piłki na swoje armaty. Do przerwy bez bramkowy remis.

Po zmianie stron gra była cały czas taka sama, to Płomień grał lepiej piłką, ale Olimpia stwarzała groźne sytuację bramkowe. Dobrze bronił cały czas Łukasz Koza. Wszystko zmierzało do remisu, zawodnicy obu drużyn byli już bardzo zmęczeni, gdy w 85 minucie bramkę z 16 metra zdobył kapitan gości Konrad Borowski, mocny strzał po ziemi i bramkarz Płomienia nie miał szans. Do końca Płomień próbował wyrównać, ale brakło i sił i czasu.

Płomień przegrał bardzo ważny mecz. Druga porażka utrudnia szansę utrzymania się w przodzie tabeli. Przed Seniorami jednak jeszcze dużo meczy i wszystko można odrobić. Niestety jednak coraz gorzej dzieje się z drużyną, brakuje zawodników, którzy jeszce grali na początku sezonu. Seniorzy muszą się zmobilizować i zebrać porządną ekipę jeśli marzy się A klasa w Łososinie, a napewno dla wielu osób jest to priorytetem, byle by reszta graczy, działaczy i kibiców w tym pomogła.

 

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 7

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 244 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Olimpia II Pisarzowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60