[gol] 87' Rafał Łącki ( Mirosław Myszka )
  9. [] R. Łącki [kartka]
  10. [] M. Myszka
  11. [] A. Wąsowicz
Średnia wieku: 22 lat

Seniorzy Płomienia do ważnego meczu przystąpili w jedynastkę. Powrócił R. Łącki, ale zabrakło chorego Krzyśka Golonki i pozostałych zawodników nie obecnych z niewiadomych przyczyn.

Płomieniowi zależało na zwycięstwie, ale od początku meczu to Starówka postawiła twarde warunki, tworząc kilka bramkowych akcji. W 11 minucie gospodarze zdobyli bramkę na 1:0 i zrobiło się nie ciekawie. Do 40 minuty to Starówka grała, a Płomień się tylko przyglądał, wtedy to bramkę wyrównującą po rzucie rożnym zdobył Krzysztof Kaletka. Do przerwy zatem remis 1:1.

W przerwie Trener Pietruch zmobilizował seniorów, którzy wyszli na boisko po zwycięstwo. Od pierwszego gwizdka Płomień walczył o kolejnę bramki, które zapewniły by 3 punkty. Płomień był bardzo zdeterminowany i bramka na 2:1 dla Płomienia padła w 50 minucie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Rafał Łącki, najwyżej w polu karnym wyskoczył Jakub Walasik i wpakował głową piłkę do siatki. Ta akcja rozwiązała worek z bramkiami. 10 minut później gola zdobył Rafał Łącki strzałem z głowy po dośrodkowaniu Karola Golonki. W 65 minucie, za asystę Karolowo odwdzięczył się Rafał dokładnie środkując piłkę z prawej strony. Na 5 metrze do bramki głową uderzył Karol Golonka i było 1:4. W 71 minucie niezdecydowanie środkowych obrońców Starówki wykorzystał Artur Wąsowicz i zdobył najładniejszą bramkę spotkania, strzelając w sytuacji sam na sam nad bramkarzem, dodatkowo piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Nieliczne akcje Starówki nie zagrażały utracie gola przez Płomień. W końcówce spotknia w polu karnym faulowany był Mirek Myszka, a rzut karny na drugą swoją bramkę w tym meczu zamienił Rafał Łącki.

Płomień zasłużenie wygrał 6:1. Pierwsza połowa w wykonaniu Płomienia bardzo słaba, jednak ważne jest, że drużyna po stracie gola zdołała się podnieść i strzelić aż 6 bramek. Za tydzień w Tymbarku napewno nie będzie tak łatwo.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 246 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.