9. [] K. Kokot
  10. [] M. Golonka
  11. [] M. Kęska
Średnia wieku: 12 lat

Ostatni mecz Trampkarzy w rundzie jesiennej został rozegrany na stadionie Płomienia. Na meczu pojawiła się grupa 16 trampkarzy, jednak brak badań u pięciu chłopców uniemożliwił im grę w ligowym meczu.

Goła jedynastka jaka wyszła na boisko nie zamierzała oddać boiska dla drużyny przeciwnej. Trampkarze tworzyli swoje akcję i mieli okazję bramkowę. Po akcjach Mariusza Golonki i Dawida Michury. Pod koniec pierwszej połowy rajd z piłką przeprowadził Robert Twaróg i w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył w słupek. Do przerwy 0:0.Po zmianie stron gra wyglądała podobnie, to Płomień miał przewagę i stwarzał sobie sytuację, a Mordarka tylko asystowała. Kilka razy przeprowadzając kontry. Płomień znowu miał swoje okazję dobrze z przodu radzili sobie starsi trampkarze, ale cały czas byli wspomaganie przez swoich młodych kolegów. Szczęścia zabrakło i do końca meczu wynik utrzymał się remisowy.

Trampkarze zdobyli 1 punkty grając cały mecz w jedynastu. Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej można zatem uznać za udane.

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: 16

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 249 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - LKS Mordarka ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.