Saturday 23 October 2010 10:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Bramki
[gol] 85' Krzysztof Trzupek
 1. [] M. Kęska [zeszedł] 46'
 2. [] T. Sułkowski
 3. [] R. Zawada
 4. [] S. Koza
 5. [] M. Łątka
 6. [] D. Golonka [zeszedł] 73'
 7. [] T. Łątka
 8. [] M. Golonka [zeszedł] 82'
 9. [] K. Trzupek
 10. [] D. Golonka
 11. [] D. Koza [zeszedł] 79'
 12. [] Ł. Koza [wszedł] 46' ( M. Kęska )
 13. [] D. Guzik [wszedł] 73' ( D. Golonka )
 14. [] K. Dutka [wszedł] 82' ( M. Golonka )
 15. [] J. Puch [wszedł] 79' ( D. Koza )
Średnia wieku: 16 lat
Ustawienie: 1-4-3-3

Juniorzy Płomienia na mecz do Wojnarowej wybrali się powalczyć o jakiekolwiek punkty, mimo iż drużyna Orła zajmowała wyższe miejsce niż Juniorzy Płomienia. Kilka zmian kadrowych i ustawienia wprowadził trener i od pierwszej minut na bramce stanął Marcin Kęska.

Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze i przez pierwsze minuty meczu zaznaczyła się zdecydowana przewaga Orła. Płomień tylko się bronił nie mogąc wyjść ze swojej połowy, kilka razy goście atakowali na bramkę, ale nie kończyli swoich akcji lub pewnie bronił Marcin. Płomień miał tylko jedną groźną akcję. Po rzucie z autu i dośrodkowaniu M. Łątki uderzał nad bramką Dawid Golonka.

W przerwie zmienili się bramkarze i w bramce stanął Łukasz Koza, a Marcin Kęska mógł być zadowolony ze swojego występu i 45 minut bez puszczonej bramki.

Druga połowa zapowiadała emocje i te były od początku. Po wznowieniu mocno zaatakowała ofensywa i Dominik Golonka uderzył nad bramką. Gospodarze odpiewiedzili szybką kontrą w 48 minucie i akcją sam na sam z bramkarzem w której górą był Łukasz Koza. Później z daleka nad bramką uderzał Tomasz Łątka. Płomień złapał zadyszkę i zawodnicy Orła mieli swoje okazję. Po jednym strzale piłka zatańczyła na poprzeczce, a po drugim minęła ją wysoko. Prawdziwe emocję zaczęły się na 10 minut przed końcem meczu. Po złej akcji z przodu i stracie poszła kontra i dwóch obrońców nie zatrzymało napastnika Orła, który pokonał Łukasza Kozę. Chwilę później Krzysztof Trzupek wykorzystał zawachanie obrońcy w wybijaniu piłki, przejął ją i pokonał bramkarza. Było 1:1 i minuty do końca. W 89 minucie Orzeł miał sytuację na 2:1, ale napastnik gospodarzy strzelił za lekko do pustej bramki z 5 metrów.

Remis w ciężkim wyjazdowym meczu można uznać za bardzo dobry wynik. Sytuacji na więcej bramke dla Płomienia nie było, za to można było przegrać bo Orzeł miał lepsze okazję bramkowe. Do końca rundy pozostały trzy mecze.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 251 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Orzeł Wojnarowa ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60