Sunday 24 October 2010 14:00 B Klasa Limanowska
[gol] 73' Krzysztof Golonka ( Rafał Łącki )
Bramki
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] B. Zawada
 5. [] J. Walasik
 6. [] M. Smoter
 7. [] K. Kaletka
 8. [] R. Łącki
 9. [] M. Twaróg
 10. [] K. Golonka
 11. [] A. Wąsowicz
 12. [] J. Wilk
 13. [] L. Łącki
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia do bardzo ważnego meczu z rezerwami Limanovii przygotowywali się od ostatniego tygodnia, mobilizacja w drużynie i chęć zwycięstwa była bardzo dużo.

Mecz agresywnie rozpoczęli gospodarze, doskakując do rozgrywających graczy. Z czasem jednak goście doszli do gry i słali prostopadłe piłki na Łukasza Duchnika, który w pierwszych 15 minutch miał dwie podbramkowe sytuację, w obydwu przypadkach uderzył obok bramki. Później Płomień przejął inicjatywę tworząc kilka akcji, ale brakowało wykończenia lub ostatniego podania w każej z nich. Limanovia kilka razy atakowała na bramkę, ale strzały były lekkie lub niecelne. Do przerwy Płomień dobrze się bronił i goście nie mogli znaleźć sposobu na rozmontowanie obrony Płomienia.

Początek drugiej połowy był bardzo niemrawy obie drużyny nie miały żadnych klarownych sytuacji. W 52 minucie złe ustawione krycie przy rzucie rożnym i po dośrodkowaniu K. Kurczaba bramkę głową zdobywa Łukasz Duchnik. Później Limanovia poszła za ciosem i 60 minucie bramkę na 2:0 zdobył Janusz Gaik. Płomień za grę wziął się dopiero po stracie dwóch goli. W 10 minut po bramce na 0:2, kontaktowego gola zdobył Krzysztof Golonka wykorzystując prostopadłe podanie Rafała Łąckiego. Nadzieję na korzystny wynik odżyły. Później Płomień walczył o wyrównanie, ale brakowało dokładności i wykorzystania swoich akcji. Kuba Walasik po podaniu Bartka Zawady znalazł sie w sytuacji sam na sam z bramkarze, ale sędzia odgwizdał kontrowersyjnego spalonego. Do końca meczu Płomień starał się i chciał wywalczyć punkt. Zabrakło jednak czasu.

 

Drugie spotkanie z Limanovią II przegrane i ta drużyna odskakuję w tabeli na 6 punktów, a ma jeszcze jeden zaległy mecz. Płomień zajmuje narazie miejsce trzecie. Runda jesienna zakończona. Trzeba podziękować zawodnikom za walkę w dzisiejszym meczu i zaangażowanie, bo Płomień dobrze się bronił i wyprowadzał groźne kontry, niestety przegrana boli zwłaszcza, że była to porażka z drużyną z Limanowej. Przed drużyną zima, którą trzeba dobrze przepracować, aby na wiosnę wygrywać kolejne mecze.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -5

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 252 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Limanovia II Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60