Sunday 3 April 2011 14:00 B Klasa Limanowska
[gol] 27' Krzysztof Kaletka ( Krzysztof Golonka )
Bramki
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] K. Michura
 5. [] J. Walasik
 6. [] K. Musiał
 7. [] K. Kaletka
 8. [] R. Łącki [kartka] [zeszedł] 77'
 9. [] M. Twaróg
 10. [] K. Golonka
 11. [] M. Smoter [kartka]
 12. [] M. Golonka [wszedł] 77' ( R. Łącki )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Na meczu pojawiło się tylko dwunastu zawodników, po raz kolejny zabrakło graczy, którzy przed sezonem deklarowali, że zagrają w drużynie seniorów.

Każdy wiedział przed meczem, że będzie to trudne spotkanie i tak było od samego początku. Płomień pierwszą dobrą okazję miał w 14 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Rafała Łąckiego w polu karnym zakotłowało się, ale nie znalazł się zawodnik, który by wbił piłkę do siatki. Ostra odpowiedziała strzałem po rzucie rożnym. Stałych fragmentów było bardzo dużo, a Płomień coraz lepiej je wykonywał. W 27 minucie po dokładnej wrzutce z rzutu rożnego bramkę głową zdobył Krzysztof Kaletka. Do przerwy Płomień miał kilka rzutów wolnych, drużyna Ostrej natomiast nie stworzyła żadnej groźnej akcji.

Po zmianie stron drużyna Płomienia opadła nieco z sił i cofnęła się do defensywy. Na szczęście gracze z Ostrej tych sił mieli jeszcze mniej i przez całą drugą połowę rzucali długie piłki na napastników, ale defensywa Płomienia grała bardzo dobrze. Ostra stwarzała zagrożenie pod bramką Płomienia głównie po rzutach rożnych, ale w tym meczu zawodnicy Płomienia byli czujni i ciężko było wygrać pojedynki główkowe. Defensywa kierowana przez Krzyśka Michurę wielokrotnie łapała na spalone zawodników Ostrej. Do końca meczu na boisku nie działo się nic ciekawego po za kilkoma indywidualnymi akcjami Płomienia.

Seniorzy wygrali pierwszy mecz na wiosnę. W dwóch spotkania zdobyli cztery punkty i utrzymali drugą pozycję w tabeli. Teraz przed naszą drużyną dwa tygodnie przerwy.

Zwycięstwa: 8, Remisy: 0, Porażki: 7, Bilans bramkowy: 10

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 265 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Ostra Olszówka Raba Niżna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60