Sunday 17 April 2011 11:00 B Klasa Limanowska
[gol] 13' Marcin Golonka ( Kamil Musiał )
[gol] 31' Krzysztof Kaletka ( Krzysztof Golonka )
[gol] 52' Szymon Koza ( Mirosław Twaróg )
[gol] 61' Marcin Golonka ( Szymon Koza )
[gol] 85' Krzysztof Kaletka ( Dawid Guzik )
Bramki
 1. [] Ł. Koza
 2. [] J. Walasik
 3. [] L. Twaróg
 4. [] K. Michura
 5. [] K. Golonka
 6. [] K. Musiał
 7. [] K. Kaletka
 8. [] M. Twaróg
 9. [] K. Golonka
 10. [] S. Koza [zeszedł] 80'
 11. [] M. Golonka [zeszedł] 68'
 12. [] D. Guzik [wszedł] 80' ( S. Koza )
 13. [] M. Łątka [wszedł] 68' ( M. Golonka )
Średnia wieku: 20 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Po uzgodnieniu z LPPN i drużynami, zagraliśmy jako gospodarze, a w kolejnym meczu wyjazdowym zagramy jako goście na stadionie Olimpii.

Seniorzy Płomienia podeszli z pełnym zaangażowanie do meczu z rezerwami Olimpii. Seniorów wsparła trójka juniorów, których drużyna nie grała w tym meczu. W podstawowym składzie zagrał Szymon Koza.

Od początku to Płomień miał optyczną przewagę. Drużyna grała szeroko do skrzydeł tworząc akcję z bocznych sektorów boiska. Przewaga została udokumentowana w 13 minucie, przerzut na skrzydło zagrał Krzysiek Kaletka, tam przebiegł z piłką kilka metrów Kamil Musiał i dołożył na 5 metr do Marcina Golonki, który dołożył nogę do piłki i futbolówka wpadła do siatki. Płomień poszedł za ciosem i tworzył składne akcję. W 31 minucie w piąty metr z rzutu rożnego dośrodkował Krzysiek Golonka, bramkarz wybił piłkę pod siebie i wykorzystał to Krzysztof Kaletka strzelając z najbliższej odległości. Końcówka pierwszej połowy była bardzo nerwowa, a Olimpia stworzyła sobie dwie dogodne okazję do zdobycia bramki. W ostatnich minutach z lini bramkowe Płomienia dwukrotnie ratowała defensywa Płomienia, za pierwszym razem Jakub Walasik, a przy drugim strzale Łukasz Koza. Do przerwy dwu bramkowe prowadzenie Płomienia.

Po zmianie stron ekipa gospodarzy ruszyła do ataków. W pierwszych trzech minutach powinny paść conajmniej dwie bramki, sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kamil Musiał i Marcin Golonka. W 52 minucie wpadła upragniona bramka. Dobra akcja w środku pola i prostopadłe podanie od Mirka Twaroga, w łatwy sposób mija rywala Szymon Koza i uderza obok bramkarza. Na kolejną bramkę trzeba było poczekać niespełna 10 minut. Tym razem Szymon Koza wyłożył idealnie do Marcina Golonki, który w sytuacji sam na sam uderzył obok bezradnego bramkarza. Po czterech golach gra sięuspokoiła, i Olimpia kilka razy zagroziła bramcę Łukasza Koza, ale nasz bramkarz był dobrze ustawiony i łapał wszystko. Pod koniec spotkania Płomień podwyższył wynik. Asystę zaliczył Dawid Guzik, Krzysztof Kaletka minął bramkarza i uderzył z 11 metra. W ostatnich minutach niewykorzystali dobrych okazji: Krzysztof Kaletka, Kamil Musiał i Krzysztof Golonka. Końcowy wynik: 5:0.

Płomień wygrał drugi mecz z rzędu. Od 180 minut nie stracił bramki. Świetnie gra defensywa kierowana przez Łukasza Kozę, Krzysztofa Michurę i Lecha Twaroga. Do tej gry dostosowali się gracze ofensywni i dzisiejszy mecz mógł się podobać. Dobrze wkomponowali się juniorzy, którzy zagrali w tym meczu: Szymon Koza, Mateusz Łątka i Dawid Guzik.

Teraz trzeba się jeszcze więcej mobilizować i zbierać skład na kolejne mecze. Niestety wypadł nam ze składu Krzysztof Golonka, który na jakiś czas wyjeżdza do pracy za granicę. Dziękujemy mu za grę i olbrzymi wkład w sukcesy seniorów Płomienia i liczymy na szybki powrót do ekipy!!!

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 7

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 267 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Olimpia II Pisarzowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60