12. [] S. Wrona
  13. [] P. Pietruch
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Płomień Limanowa wydawało by się, że łatwo upora się ze Starówką. Niestety okazało się przeciwnie. Wprawdzie przed meczem niektórzy twierdzili, że będzie to najcięższy mecz. Tak chyba było faktycznie. Płomień szybko stracił bramkę i już było wiadomo, że będzie do samego końca nieciekawie. Płomień miał swoje sytuację. Najlepszą miał Kamil Musiał, który z 16 metrów nie trafił do pustej bramki. Do przerwy jedno bramkowe prowadzenie Starówki.

Po zmianie stron Płomień zaatakował w pierwszych minutach, ale braklo skuteczności i mądrego grania piłką. Były tylko szarpane akcje. Starówka dodatkowo zdobyła bramkę na 2:0. Już wtedy było wiadomo, że to jest już po meczu. W ostatniej minucie bramkę z rzutu karnego zdobył jeszcze Rafał Łącki, ale tylko na tyle było stać drużynę Płomienia w tym meczu.

Przegrana w fatalnym stylu była jak zimny prysznic dla drużyny Płomienia. Trener oraz zawodnicy byli załamani po meczu ze Starówką. Szana na rehabilitację będą w kolejnych ciężkich meczach.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 273 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.