Tuesday 3 May 2011 13:00 B Klasa Limanowska
[gol] 78' Jakub Walasik
Bramki
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] J. Walasik
 5. [] M. Łątka
 6. [] K. Musiał [kartka]
 7. [] K. Kaletka
 8. [] M. Twaróg [zeszedł] 63'
 9. [] S. Koza
 10. [] T. Łątka
 11. [] M. Golonka [kartka] [zeszedł] 63'
 12. [] D. Guzik
 13. [] R. Łącki [wszedł] 63' ( M. Twaróg )
 14. [] M. Smoter [wszedł] 63' ( M. Golonka )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Płomień Limanowa we wtorek 3 maja zmierzył się z rezerwami KS Tymbark. Na stadionie Płomienia pojawiła się liczna grupa kibiców i każdy wiedział o co gra. O ważne trzy punkty i zamazanie plamy z meczu ze Starówką. Dodatkowym wsparciem byli Juniorzy, którzy nie grali wcześniej meczu: Mateusz Łątka, Tomasz Łątka i Szymon Koza, ta trójka zagrała od pierwszej minuty. Na ławcę usiedli Rafał Łącki, Michał Smoter i Dawid Guzik.

Pierwsze minuty nie zapowiadały porażki Płomienia. Nasza drużyna prowadziła grę i miała przewagę przez pierwsze minuty. Tomasz Łątka miał szansę na zdobycie swojej pierwszej bramki w seniorskiej drużynie, ale w sytucji sam na sam trafił w słupek. Dwie minuty po tej akcji w środku pola piłkę stracił Mirek Twaróg, szybko wyrzucony rzut z autu i kontra, po której padła bramka. Po tej bramcę przewagę osiągnęła drużyna Tymbarku, ale w 36 minucie sytuację sam na sam miał Marcin Golonka i uderzył wprost w bramkarza. Minutę później padła bramka na 2:0. Błędy w środku pola, brak zdecydowania w destrukcji i precyzyjny strzał zawodnika z Tymbarku i Łukasz Koza nie miał szans. Do przerwy Płomień przegrywał 0:2.

Po zmianie stron Płomień zaatakował odważniej i miał sytuację do zdobycia bramek. Cały czas jednak po stronie zdobytych goli dla Płomienia było: "zero". W 72 minucie Tymbark przeprowadził zabójczą kontrę. W pojedynku jeden na jeden w polu karnym górą był zawodnik Tymbarku i strzelił ładną bramkę na 3:0. W 78 minucie praktycznie na połowie boiska rzut wolny wykonywał Jakub Walasik. Uderzył piłkę mocno w bramkę, tam był źle ustawiony bramkarz Tymbarku i piłka wpadła do siatki. W 81 minucie powinno być 2:3, ale Kamil Musiał uderzył wysoko nad bramką z 16 metrów. W 82 minucie, czyli minutę po sytuacji Kamila, padła bramka na 1:4 dla Tymbarku. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i druga porażka z rzędu seniorów Płomienia stała się faktem.

Płomień przegrywa drugi mecz z rzędu w tym sezonie. Gra ekipy Piotra Pietrucha nie napawa optymizmem. Coś jak by w ostatnich meczach nie zaskakiwało. Brakuję skuteczności, momentami walki oraz zaangażowania. Jeśli do niedzieli nic się nie zmieni to nie będzie lekko w meczu z Limanovią II.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 12

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 275 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60