11. [] M. Jurzec
  12. [] D. Guzik
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia do ciężkiego meczu z rezerwami Limanovii przystąpili w nieco osłabionym składzie. Zabrakło przede wszystkim Krzysztofa Michury, który zmaga się z kontuzją. Każdy zdawał sobie sprawę jak ważne jest to spotkanie i że o jakiekolwiek punkty będzie ciężko. Warunki były bardzo dobre, wkońcu przyszło nam grać na IV ligowym boisku.

Już w 3 minucie mogło być 1:0 dla Limanovii, ale z 11 metra nad bramką uderzył napastnik Limanovii. Przez kolejne minuty obie drużyny oddawały cios za ciosem. Zawodnicy Płomienie dwukrtonie uderzali na bramkę z rzutów wolnych. W tym czasie Limanovia za sprawą pomocników dwa razy zagroziła bramcę Łukasza Kozy. W 17 minucie strata w środku pola, piłka rzucona na skrzydło z kąd poszło dośrodkowanie w pole karne, tam z wybiciem długo zwlekał M. Twaróg i przejęli ją zawodnicy gospodarzy i po zamieszaniu piłka wpadła do siatki. Tuż po wznowieniu Marcin Golonka dostał podanie od Krzyśka Kaletki i w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył nad bramką. Kolejne akcję tworzyli gospodarze, którzy chcieli zdobyć bramkę na 2:0. W 31 minucie na skrzydle prawy pomocnik wymanewrował trzech zawodników dograł piłkę w pole karne, tam w zamieszaniu piłka wyszła na 20 metr z kąd dokładnie przymierzył pomocnik Limanovii i pokonał bezradnego w tej sytuacji Łukasza Kozę. W 41 minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Mirek Jurzec. Do przerwy dwu bramkowe prowadzenie Limanovii II.

Po zmianie stron gospodarze szybko zdobyli kolejną bramkę. Ale tuż po golu sytuację sam na sam miał znowu Marcin Golonka i znowu jej nie wykorzystał. Następnie z 16 metrów uderzał Mirek Jurzec wprost w bramkarza. W 55 minucie było już 4:0, a drugiego swojego gola zdobył Radosław Kulewicz. W 64 minucie na bramkę uderzał Krzysztof Kaletka, ale uderzył obok bramki. W tej samej minucie zanotował asystę przy golu Michała Smotra. Dwie minuty później identyczną sytuację miał Michał Smoter, ale przelobował i bramkarza i bramkę. W 84 minucie na 5:1 bramkę zdobyli gospodarze.

Płomień Limanowa przegrał już trzeci mecz z rzędu. W każdym spotkaniu sytuacji na bramki było mnóstwo. Zero punktów w trzech meczach po jednej strzelonej bramcę w każdym spotkaniu i 11 straconych goli, to bardzo słaby bilans. Można wiadomo zwalać na słabą obronę, bo zdarzały się tragicznę błędy, ale jeśli chodzi o ofensywne działania, to w każdym meczu było przynajmniej po trzy 100% sytuację, które nie zostały wykorzystanę. Jeśli mamy wygrywać to musimy zdobywać bramki. Oby niemoc strzelecka została przełamana w najbliższym spotkaniu.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -5

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 278 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Limanovia II Limanowa ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.