Sunday 15 May 2011 14:30 B Klasa Limanowska
[gol] 23' Kamil Musiał ( Lech Twaróg )
[gol] 78' Mirosław Jurzec
[gol] 87' Karol Golonka ( Krzysztof Kaletka )
Bramki
 1. [] M. Kęska
 2. [] K. Golonka
 3. [] J. Walasik
 4. [] L. Twaróg
 5. [] M. Twaróg
 6. [] K. Musiał
 7. [] K. Kaletka
 8. [] P. Pietruch [zeszedł] 90'
 9. [] R. Łącki [kartka]
 10. [] D. Guzik [kartka] [zeszedł] 60'
 11. [] M. Jurzec
 12. [] S. Koza [wszedł] 60' ( D. Guzik )
 13. [] Ł. Koza [wszedł] 90' ( P. Pietruch )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Do meczu ze Stradomką przystąpiliśmy jak to Trener powiedział: "po raz kolejny w eksperymentalnym składzie", ponieważ zabrakło kilku podstawowych zawodników: Marcina Golonki - praca oraz Michała Smotra - pauza za kartki. W bramcę zadebiutował Marcin Kęska. Obrona była identyczna jak tydzień temu, a w pomocy zagrał Dawid Guzik na skrzydle oraz zamiast nieobecnego Marcina - Trener: Piotr Pietruch i był to również jego debiut na B klasowych boiskach. Na ławcę usiedli Łukasz Koza i Szymon Koza. Pogoda sprawiła, że przyszło nam grać w błocie i padającym deszczu.

Pierwsze minuty należały do gości, którzy ostro zaatakowali naszą bramkę. Mieli kilka okazji, ale strzały, albo były niecelne, albo wprost w ręce naszego bramkarza. Najlepsza akcja miała miejsce w kilka minut po rozpoczęciu. Po akcji lewą stroną zawodnik Stradomki minął naszych obrońców i dograł wzdłuż bramki, tam inny zawodnik uderzył, a piłka zatrzymała się w błocie na lini bramkowej po czym piłkę przejął Marcin Kęska. Płomień ograniczał się do wybijania piłki. W 19 minucie rzut wolny z połowy wykonał Jakub Walasik, na 5 metrze piłkę przejął Mirek Jurzec i strzałem po ziemi pokonał bramakrza Stradomki. Cztery minuty później z własnej połowy prostopadłą piłkę zagrał Lech Twaróg, doszedł do niej Kamil Musiał minął bramkarza i wbił piłkę do pustej bramki. Później było mniej składnych akcji, ale za to dużo walki, wślizgów, ale i strat i prostych błędów w obronie. Pod koniec pierwszej części znowu przewagę miała Stradomka, ale nie udało jej się zdobyć gola.

Po zmianie stron nadal to Stradomka próbowała prowadzić grę, a Płomień konsekwetnie się bronił i wyprowadzał od czasu do czasu dobre kontry. Najlepszą okazję do zdobycia gola dla Płomienia miał Kamil Musiał, ale dwukrotnie w sytuacji sam na sam nie udało mu się pokonać bramkarza gości. Zawodnicy Stradomki mocno uderzali w kierunku bramki, ale i bardzo niecelnie. Dużo pracy miał nasz młody bramkarz, ale radził sobie bardzo dobrze w trudnych warunkach. W końcowych minutach po rzucie wolnym bramkę zdobył Karol Golonka. W 90 minucie na boisko wszedł za P. Pietrucha - Łukasz Koza i tuż po wejściu miał sytuacjuę sam na sam z bramkarzem, ale uderzył prosto w niego. Do końca wynik nie uległ zmianie.

Płomień zasłużenie wygrał bardzo ciężkie spotkanie. Dużo walki, zaangażowanie i serca zostawione na boisku przez każego grającego zawodnika - to był klucz do zwycięstwa. Świetnie spisali się młodzi zawodnicy z drużyny Juniorów: Marcin Kęska, Dawid Guzik, Szymon Koza i Łukasza Koza. Walczyli jak równy z równym pomimo, iż przeciwnik grał bardzo agresywnie. Przed seniorami kolejny ciężki mecz, tym razem będzie to wyjazdowe spotkanie w Olszówce.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 3, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 11

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 281 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Stradomka Skrzydlna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60